Borowski: Nienawiść zaślepia opozycję [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Adam Borowski

Adam Borowski / Fot. MediaNarodowe/YouTube

"Tusk postanowił być totalną opozycją i wtedy zaczął się język nienawiści" - mówił w Dniu na żywo Adam Borowski, przewodniczący warszawskiego Klubu Gazety Polskiej.

Zobacz także: Manewry nuklearne NATO. Rosjanie zostali o nich poinformowani

Wenderlich i Tusk straszą PiS więzieniem

“Myślałem, że jednak są to politycy nieco mądrzejsi. Te wypowiedzi są zupełnie bez sensu, niemające możliwości żadnej realizacji. Za co mają siedzieć? Pamiętam jak kiedyś straszono Kornela Morawieckiego, że będzie siedział, bo zagłosował za jakąś tam ustawą. Po drugie, jakie są podstawy prawne do tego, żeby zablokować paszporty? Są to hasła, wytrychy i groźby, wynikające z absolutnej niemocy i bezsilności polityków opozycji, którzy mobilizują swój twardy elektorat. Daje to jak najgorsze świadectwo o nich samych” – mówił Borowski.

Nienawiść opozycji

“Nienawiść zaślepia. To są ludzie chorzy, bo nienawiść powoduje chorobę. Nie mają dobrej percepcji rzeczywistości. Rząd można krytykować, proszę bardzo. W wielu miejscach popełnia błędy. W momencie przegranych wyborów, Tusk postanowił być totalną opozycją i wtedy zaczął się język nienawiści. Poniżano polityków PiS-u. I to mają być ci, którzy są zwolennikami wolności i demokracji. Oni nienawidzą i najchętniej by nas zutylizowali. O szarańczy, o dożynaniu watahy – to są znane słowa” – podkreślał szef warszawskiego Klubu Gazety Polskiej.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY