Media: Wybuchy w rosyjskim Biełgorodzie. Regionalne centrum kryzysowe: To utylizacja amunicji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Biełgorod

Biełgorod / Fot. Wikimedia Commons

Reuters podał, że w rosyjskim Biełgorodzie, niedaleko granicy z Ukrainą, było słychać rano eksplozje.
  • Świadek poinformował o głośnym huku i trzęsących się oknach.
  • Pojawiła się sugestia, że może być to zemsta ze strony Ukraińców za rosyjskie ataki rakietowe wcześniej tego samego dnia.
  • Tamtejsze regionalne centrum kryzysowe przekazało dziennikarzom, że odgłosy pochodziły z działań związanych z utylizacją amunicji.
  • Zobacz też: “Wrocław dla życia” czyli Marsz dla życia i rodziny we Wrocławiu

Reuters podał, że w rosyjskim Biełgorodzie, niedaleko granicy z Ukrainą, było słychać rano eksplozje. Świadek poinformował o głośnym huku i trzęsących się oknach. Pojawiła się sugestia, że może być to zemsta ze strony Ukraińców za rosyjskie ataki rakietowe wcześniej tego samego dnia.

Rosyjskie ataki rakietowe zostały zgłoszone w wielu miastach na Ukrainie, w tym w Dnieprze (na poniższym nagraniu), Lwowie, Żytomierzu, Chmielnickim i Tarnopolu.

“Usuwanie amunicji”

Tamtejsze regionalne centrum kryzysowe przekazało dziennikarzom, że odgłosy pochodziły z działań związanych z utylizacją amunicji.

Odgłosy wybuchu były słyszalne w mieście Biełgorod, a także w obszarach miejskich Biełgorodu i Jakowlewa. Saperzy Ministerstwa Obrony przeprowadzili działania mające na celu pozbycie się amunicji na strzelnicy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

RMF24, TASS

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY