Polscy nauczyciele zmuszani do poddania się ideologii gender? “To zmuszanie do nazywania czarnego białym”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Otrzymaliśmy mnóstwo wiadomości, że problem jest powszechny. Pracownicy szkół skarżą się, że moda na genderowanie uczniów na dobre weszła do Polski - alarmuje Fundacja Życie i Rodzina.

Zobacz także: Program Pospieszalskiego wróci do TVP? Jest apel do nowego prezesa 

Forsowanie trwa

Jak pisaliśmy we wrześniu, Fundacja Życie i Rodzina przygotowała wzory oświadczeń dla rodziców i nauczycieli, wychodzące naprzeciw próbom forsowania ideologii gender w szkołach. Teraz organizacja alarmuje o głosach ze strony nauczycieli o skali tego zjawiska w Polsce.

Jestem nauczycielką biologii z 15-letnim stażem. W klasie jest 33 uczniów, z czego dwie dziewczyny żądają, aby zwracać się do nich jak do chłopaków. Dyrektor umył ręce i mówi, żebym mówiła, jak sobie życzą. Pedagog szkolny także twierdzi, że nic się nie stanie, jeśli przychylę się do żądań moich uczennic. Dziękuję za dokumenty, rozwiewają moje wątpliwości – stwierdziła jedna z nauczycielek, cytowana przez Fundację.

Część pedagogów poddaje się forsowanym trendom.

U mojej żony w szkole dramat. Część nauczycieli już mówi do uczniów zgodnie z ich odczuciem. Moja żona trzyma pion i się nie daje, ale zaczyna być nacisk, aby też zgodziła się na tę głupotę. Ona nie chce, mówi, że dla niej to zmuszanie do nazywania czarnego białym – czytamy w innej wypowiedzi.

“Dziwna moda”

Inna z osób nazywa to zjawisko “dziwną modą”.

Już wysyłam Wasze dokumenty znajomym nauczycielom. Przyznam, że wspominali już, że u nich w pracy zaczął się pojawiać problem zaimków, dziwna moda – wskazuje.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Fundacja Życie i Rodzina

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY