Marsz dla życia i rodziny w Opolu. Kiedy? Gdzie?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marsz dla Życia i Rodziny

Marsz dla Życia i Rodziny / Fot. Organizatorzy

Tegoroczna edycja nosi hasło "I ślubuję Ci", a symbolem zaprezentowanym na plakacie są dwie skrzyżowane ze sobą obrączki.

W niedzielę 9 października 2022 roku w Opolu będzie miał miejsce Marsz dla życia i rodziny pod hasłem “I ślubuję Ci”. Tematem tegorocznej edycji jest Sakrament Małżeństwa. Marsz dla życia i rodziny “jest manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i poszanowania życia każdej osoby, od poczęcia do naturalnej śmierci”.

Kiedy? Gdzie?

Opolski Marsz dla życia i rodziny poprzedzi Msza święta o godzinie 14:00 w Kościele św. Sebastiana. Następnie o 15:00 uczestnicy wyruszą z placu św. Sebastiana, by przez ulice Łangowskiego i Sienkiewicza, przez plac Kopernika, ulicę Ozimskiej, dojść na plac Wolności.

Tam ok. godziny 16:00 będzie miał miejsce piknik rodzinny. Będą animacje, zabawy, wspólne tańce, występy artystyczne, warsztaty cyrkowe, balonowe niespodzianki i wielkie bańki.

W trakcie marszu odbędzie się zbiórka na leczenie i rehabilitację Adasia Bieleckiego, który choruje na nerwiakowłókniakowatość typu 1, czyli chorobę Recklinghausena.

Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Opolskiej.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter, Facebook, Radio Opole

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY