W Niedzielę w Krakowie Marsz dla Życia i Rodziny. Gdzie? O której godzinie?

wideo
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
VIII Marsz dla Życia i Rodziny

VIII Marsz dla Życia i Rodziny / Fot. Facebook

25 września VIII Marsz dla Życia i Rodziny. Gdzie? O której godzinie? Jakie atrakcje?

W niedzielę 25 września w Krakowie odbędzie się VIII Marsz dla Życia i Rodziny. Organizatorem wydarzenia jest Komitet Organizacyjny Marszu dla Życia i Rodziny Kraków 2022.

VIII Marsz dla Życia i Rodziny

W 2022 roku w Krakowie odbędzie się po raz ósmy Marsz dla Życia i Rodziny, wydarzenie o charakterze prorodzinnym i pro-life. Tegoroczna edycja nosi hasło “Dziecko w sercu Krakowa”. Profil na Facebooku Marsz Dla Życia i Rodziny w Krakowie opublikował nagranie, na którym Witold Gadowski zaprasza, aby przyjść na tegoroczny Marsz Dla Życia i Rodziny.

Gdzie?

Zbiórka Marszu Dla Życia i Rodziny będzie miała miejsce na Placu Matejki. Następnie uczestnicy przejdą ulicą Floriańską i dalej, przez Rynek Główny.

W gronie maszerujących może stanąć każdy, kto opowiada się za poszanowaniem dla ludzkiego życia, ochroną rodziny, dobrym wychowaniem dla naszych dzieci i rozwojem Polski w oparciu o siłę własnego narodu.

O której godzinie?

VIII Marsz dla Życia i Rodziny zacznie się o godzinie 12:00. Całość potrwa ok. dwóch godzin.

Marsz dla Życia to święto rodzin, dlatego zabierz swoją rodzinę i przyjaciół. Niech każdy weźmie ze sobą gwizdki, dzwonki, piszczałki – wszystko, czym można hałasować. Nie zapomnijmy o flagach: narodowej, papieskiej i maryjnej. Bądźmy widoczni!

Atrakcje

Po zakończeniu Marszu będzie można wysłuchać świadectw obrońców życia i rodziny. Pojawi się także akompaniament profesjonalnej orkiestry dętej. Na uczestników czekać będzie występ muzyczny. Zagrają Lidia Jazgar i Ryszard Brączek, czyli “Galicja w Duecie”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Facebook, PCh24, Marsz.info

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY