USA: Senator wzywa do zbrojnej walki z ludźmi za życiem

wideo
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Senator Mazie Hirono

Senator Mazie Hirono / Fot. Twitter

"To jest dosłownie wezwanie do broni w naszym kraju" - powiedziała o opowiadaniu się za życiem dzieci nienarodzonych amerykańska senator.
  • Amerykańska senator Mazie Hirono publicznie wezwała zwolenników mordowania osób nienarodzonych do “dosłownego chwycenia za broń” przeciwko Amerykanom pro-life.
  • Uwagi te wygłosiła w Senacie, domagając się od rządu federalnego przyznania kobietom “prawa” do popełniania mordów na niektórych dzieciach.
  • “Wezwanie do broni” pani senator pozostało niezauważone przez oligarchów technologicznych i media głównego nurtu, które od dawna upierają się, że nawet niewinne wypowiedzi są podżeganiem do przemocy.
  • Zobacz też: Azerscy żołnierze dopuścili się szokującej zbrodni? Internauci oburzeni

Amerykańska senator Mazie Hirono publicznie wezwała zwolenników mordowania osób nienarodzonych do “dosłownego chwycenia za broń” przeciwko Amerykanom pro-life. Uwagi te wygłosiła w Senacie, domagając się od rządu federalnego przyznania kobietom “prawa” do popełniania mordów na niektórych dzieciach.

Hirono powiedziała, że opowiadanie się za życiem to “jest jawny atak na kobiety w tym kraju”.

Tak to widzę. Tak widzi to coraz więcej kobiet i tych, którzy wspierają nasze prawo do podejmowania decyzji o własnych ciałach.

Jest to absurdalne stwierdzenie, bowiem zamordowanie drugiego człowieka nie jest decyzją o własnym ciele. Gdyby ciało osoby nienarodzonej było dosłownie wyłącznie ciałem matki, musielibyśmy twierdzić, iż kobieta w ciąży ma dwie głowy, cztery ręce, a niektóre mają nawet penisa.

To jest dosłownie wezwanie do broni w naszym kraju.

“Nawoływanie do przemocy”

“Wezwanie do broni” pani senator pozostało niezauważone przez oligarchów technologicznych i media głównego nurtu, które od dawna upierają się, że nawet niewinne wypowiedzi są podżeganiem do przemocy. Na przykład 8 stycznia 2021 roku prezydent Donald Trump napisał następujące tweety:

75 000 000 wspaniałych amerykańskich patriotów, którzy głosowali na mnie, AMERICA FIRST i MAKE AMERICA GREAT AGAIN, będą mieli ZNACZĄCY GŁOS w przyszłości. Nie będą lekceważeni ani traktowani niesprawiedliwie w żaden sposób!!!

Dla wszystkich, którzy pytali, nie pójdę na Inaugurację 20 stycznia.

Za te wpisy Twitter zbanował prezydenta na stałe, ponieważ słowa rzekomo “podżegają do przemocy”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

America’s Frontline News

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY