Sumliński: Tusk współpracował z niemieckim wywiadem [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Sumliński

Wojciech Sumliński / Fot. PAP. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

"Jest bardzo wiele do wyjaśnienia, jeśli chodzi o życie Donalda Tuska" - mówił w Dniu na żywo w MN Wojciech Sumliński.

Zobacz także: Poseł Siarkowska domagała się informacji MSZ ws. głosowania nad rezolucją ONZ. Bez odpowiedzi

Tusk powinien zamilknąć

“Donald Tusk powinien zamilknąć, bo jest to człowiek, który – jeżeli bylibyśmy państwem naprawdę – to miałby poważne problemy prawne. Tusk był człowiekiem, który współpracował z niemieckim wywiadem BND, był finansowany przez ten wywiad. Działał bezprawnie w wielu dziedzinach, jeszcze niedawno miał systematyczne kontakty z ludźmi, którzy byli przedstawicielami niemieckiego wywiadu. To było zamiatane pod dywan. Jest bardzo wiele do wyjaśnienia, jeśli chodzi o życie Donalda Tuska. Wysłaliśmy mu wiele pytań, do których nie odniósł się do dnia dzisiejszego. Pracował na rzecz Niemców, niszczył polski przemysł, doprowadził do imigracji miliony Polaków” – komentował Sumliński.

Tusk, Niemcy i Rosja

“Tusk był w układzie niemiecko – rosyjskim, nazywajmy rzeczy po imieniu. Te słynne spotkanie z Putinem, te jego żółwiki to element kondominium rosyjsko – niemieckiego, gdzie działając na rzecz Niemiec, działał także na rzecz Rosji. Wiele się w tej kwestii nie zmieniło, zrobią absolutnie wszystko, jeśli wrócą do władzy” – podkreślał gość MN.

PO chce wrócić do władzy

“Donald Tusk nie ma wstydu i liczy, że Polacy już zapomnieli. Ja pamiętam i wierzę, że Polacy też będą pamiętać, i nigdy więcej ta hołota tusko-komorowska nie wróci do władzy. Robią wszystko, żeby wrócić i nie cofną się przed żadną podłością. Obowiązkiem Polaków jest przypominać co zrobili z tragedią smoleńską” – mówił Sumliński.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY