PCh24TV zablokowana na tydzień za… nieopublikowany film

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Krystian Kratiuk

Krystian Kratiuk / Fot. PCh24

Kanał nie będzie mógł publikować żadnych nowych filmów przez tydzień.
  • Kanał na YouTube PCh24TV został zablokowany.
  • Napisał o tym Krystian Kratiuk na Twitterze.
  • Nie podał jednak powodu tejże blokady. Napisał jedynie, że było jest ona związana z nieopublikowanym materiałem roboczym pierwszego odcinka serialu “Władcy Świata”.
  • Zobacz też: Wszechpolacy w Zamościu organizują “Challenge dla natury”

Krystian Kratiuk poinformował na Twitterze, iż kanał YouTube PCh24TV · Polonia Christiana został zablokowany. Nie podał powodu, z jakiego YouTube ograniczył działanie profilu. Kanał o tematyce głównie religijnej, choć poruszający także kwestie polityczne i ogólnie cywilizacyjne, nie będzie mógł publikować żadnych nowych filmów przez tydzień.

Z tego co napisał Kratiuk wynika, że algorytmy bądź pracownicy YouTube wykryli coś niezgodnego z regulaminem (lub nastąpiła pomyłka, ew. celowe działanie). W niepublikowanych materiałach roboczych znalazła się wstępna wersja filmu o Billu Gatesie – pierwszego odcinka serialu “Władcy Świata”.

Powtórka?

Z powodu filmu, który nie został dopracowany i opublikowany, kanał został zablokowany na tydzień. Krystian Kratiuk napisał:

Spotkało nas to już 1,5 roku temu. Wtedy YT zerknął na nasze robocze materiały do filmu “Ich prawdziwe cele” o rewolucji seksualnej. I też zamknął nam usta na tydzień. Nie poddaliśmy się, stworzyliśmy własną platformę, robimy filmy. Wesprzyjcie je.

Dziennikarz podzielił się linkiem do wsparcia produkcji wspomnianego serialu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY