Olszański: Niech żyje prezydent Aleksandr Łukaszenka w zdrowiu i długim panowaniu

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Olszański (Aleksander Jabłonowski) zdjęcie Jan Bodakowski

Wojciech Olszański (Aleksander Jabłonowski) / Fot. Jan Bodakowski

Kontrowersyjny lewicowy aktywista Wojciech Olszański gwiazdą białoruskiej propagandy. Jego wypowiedź zacytował główny program informacyjny białoruskich mediów reżimowych. Olszański nie pozostał dłużny i komentując ten fakt zdecydował się "wznieść okrzyk": "Niech żyje prezydent Aleksandr Łukaszenka w zdrowiu i długim panowaniu".

Zobacz także: Ukraina przekaże Polsce węgiel i energię? Są zapowiedzi

Po śmierci Emila Czeczki Białoruś poszukuje kolejnej osoby, którą można byłoby wykorzystać do szerzenia antypolskich kłamstw. Jedną z nich okazał się kontrowersyjny lewicowy aktywista Wojciech Olszański. Materiał z nim, oraz jego współpracownikiem Marcinem Osadowskim w rolach głównych zaprezentował główny białoruski państwowy kanał telewizyjny.

Kłamstwa i manipulacje polskich władz nie umykają uwadze polskich patriotów, którzy nie mogą dłużej milcząco się przyglądać tym działaniom i poprosili o wybaczenie za działania Dudy i Morawieckiego – przekazano w materiale.

Na zaprezentowane słowa z zażenowaniem zareagował Radosław Patlewicz.

Olszański pupilkiem łukaszenkowej propagandy. Biega tam jako “polski patriota” – napisał.

Olszański, obecnie znany szerzej z uwagi na liczne procesy, w przeszłości deklarował m.in., że “sra na Biblię”, popiera aborcję i gloryfikuje mordercę Polaków Iwana Sierowa. Na lewo i prawo rzuca też deklaracjami, że będzie mordował swoich przeciwników politycznych. Ostatnio przyznał, że jest w trakcie rejestracji partii politycznej.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter, YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY