Każdy Rumun będzie miał swój własny kod pocztowy

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Wikimedia Commons

Niezależnie od tego, gdzie jest dana osoba, listonosz powinien ją znaleźć - rzekł dyrektor generalny Rumuńskiej Krajowej Spółki Pocztowej.
  • Poczta Rumuńska wprowadzi dla każdej osoby unikalne kody pocztowe.
  • Zastąpią one dotychczasowe, podzielone geograficznie na miejscowości, ulice lub dzielnice.
  • Jeden z internautów nazwał to “ruchem dystopijnym”.
  • Zobacz też: Duda w Senegalu: Rozmawialiśmy o współpracy militarnej

Poczta Rumuńska wprowadzi dla każdej osoby unikalne kody pocztowe, które zastąpią dotychczasowe, podzielone geograficznie na miasta, ulice lub dzielnice – zapowiedział w wywiadzie dla Radio Romania News Valentin Stefan, dyrektor generalny Rumuńskiej Krajowej Spółki Pocztowej.

Pracujemy nad wdrożeniem jednego kodu pocztowego na osobę. Uważamy, że nadszedł czas, aby zrobić ważny krok cyfrowy i upewnić się, że każda osoba ma swój własny kod pocztowy i niezależnie od tego, gdzie jest dana osoba, listonosz powinien ją znaleźć i zabrać do niej paczkę, jeśli zdecyduje się na ten typ dostawy.

Instytucja wdroży sieć cyfrowych skrzynek pocztowych, które pozwolą ludziom korzystać z odbioru produktów bez uzależnienia od grafiku poczty czy grafiku listonoszy.

Projekt już w toku. Jak każdą większą inwestycję, chcemy to najpierw przetestować. Na początku roku otworzyliśmy kilka lokalizacji, w których testujemy ten produkt, a teraz jesteśmy w trakcie zakupu 3000 skrzynek pocztowych.

“Ruch dystopijny”

Pytany w cytowanym wywiadzie, jak powinna wyglądać nowoczesna poczta, dyrektor placówki odpowiedział, że powinna być szybka i wygodna.

I wreszcie musi być dostosowana do potrzeb ludzi.

Jeden z internautów nazwał to “ruchem dystopijnym”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Digi24.ro

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY