WOT gotowe do wyrzucenia żołnierza za zerwanie “flagi LGBT”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Stopklatka z monitoringu.

Stopklatka z monitoringu. / Fot. Twitter

"Mieliśmy tyle telefonów, że praktycznie mamy już pewność, kto to jest. Dla formalności czekamy jeszcze tylko na potwierdzenie z policji".

W Legnicy doszło do zerwania “flagi LGBT”. Nagranie z monitoringu lokalu La Musica Club przedstawia interwencję mężczyzny, który zerwał materiał. Zostawił flagę leżącą na miejscu.

Polowanie

Menadżer klubu opublikowała nagranie. Ponoć szybko otrzymała wiadomości od osób, które zidentyfikowały mężczyznę. Redaktorzy portalu TuLegnica.pl urządzili jakieś dziwne polowanie na tego mężczyznę i porównali kadr z monitoringu ze zdjęciami osoby wskazanej przez anonimów zamieszczonymi na Facebooku.

Na zamieszczonych tam zdjęciach wygląda identycznie jak na na filmie z monitoringu, tyle że zamiast niebieskiej koszulki i czapeczki z daszkiem nosi mundur oraz beret Wojsk Obrony Terytorialnej albo wojskowy bawełniany t-shirt z logo WOT i biało-czerwoną flagą na rękawie.

Wspomniana menadżerka oznajmiła:

Mieliśmy tyle telefonów, że praktycznie mamy już pewność, kto to jest. Dla formalności czekamy jeszcze tylko na potwierdzenie z policji.

Kapitan Witold Sura, rzecznik prasowy Dowództwa WOT, zapowiedział:

Jeśli to się potwierdzi, zostanie wydalony ze służby. Takie osoby w naszych strukturach nie mogą służyć.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Magna Polonia

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY