Fundacja Rockefellera chce, by behawioryści odkryli, dlaczego ludzie nie chcą przyjąć szczepionki

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Szczepionka przeciw COVID-19

Szczepionka przeciw COVID-19 / Fot. PAP/EPA/Andrej Cukic. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Aby dowiedzieć się, dlaczego ludzie odmawiają przyjęcia szczepionek COVID-19, Fundacja Rockefellera powołała grupę behawiorystów znaną jako "Projekt Mercury".
  • Social Science Research Council (SSRC) i Fundacja Rockefellera powołały grupę behawiorystów znaną jako “Mercury Project”.
  • Naukowcy z “Mercury” będą badać “dezinformację” medyczną, obecną w wielu krajach.
  • Aby przekonać ludzi z różnych opcji politycznych do przyjęcia szczepionki na COVID-19, pracują nad modyfikacją narracji marketingowej.
  • Zobacz też: Czesi mają najdroższy prąd w Europie pomimo znacznego eksportu za granicę

Fundacja Rockefellera ujawniła, że ​​(wraz z innymi organizacjami non-profit) przeznacza miliony dolarów na nietypowy projekt. Ma on na celu zrozumienie, dlaczego duże grupy ludzi na całym świecie odmawiają przyjęcia szczepionek przeciw COVID-19.

Grupa badaczy behawioralnych znana jako “Projekt Merkury” została powołana przez Radę ds. Badań Nauk Społecznych (SSRC), instytucję non-profit, która otrzymuje znaczne finansowanie od rządów i organizacji globalistycznych. Naukowcy z “Mercury” będą badać “dezinformację” medyczną, obecną w wielu krajach. Aby przekonać ludzi z różnych opcji politycznych do przyjęcia szczepionek na COVID-19, pracują nad modyfikacją narracji marketingowej.

“Mercury Project”

Na oficjalnej stronie internetowej Fundacji Rockefellera możemy przeczytać między innymi:

Finansowane projekty dostarczą dowodów na to, co działa – a co nie – w określonych miejscach i dla określonych grup, aby zwiększyć zainteresowanie szczepieniami przeciwko Covid-19.

Dalej wymienione są konkretne plany, na przykład:

Prowadzenie szkoleń w zakresie umiejętności czytania i pisania dla uczniów szkół średnich we współpracy z władzami lokalnymi, aby pomóc uczniom zidentyfikować dezinformację o szczepionce Covid-19.

Albo:

Korzystanie z sieci społecznościowych do udostępniania dostosowanych, opracowanych przez społeczność wiadomości w celu zwiększenia zapotrzebowania na szczepienia przeciwko Covid-19.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Rockefeller Foundation, Great Game India

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY