Nigel Farage wyzwał Borisa Johsona na pojedynek bokserski

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Nigel Farage

Nigel Farage / Fot. Twitter

Znany z krytyki polityki Unii Europejskiej brytyjski polityk Nigel Farage rzucił premierowi Borisowi Johnsonowi wyzwanie... pojedynku bokserskiego.

Będąc na arenie O2 w Londynie po sponsorowanym przez Gettr amatorskim meczu bokserskim YouTubera w sobotę Nigel Farage odpowiedział na pytanie, czy zmierzyłby się z premierem Borisem Johnsonem na ringu, mówiąc:

Och, mógłbym sobie poradzić z nim… Boris, jeśli teraz słuchasz, zróbmy to.

Można było to uznać za żart, jednak w zupełnie poważnym tonie Farage zwrócił się do Johnsona w osobnym nagraniu we wtorek:

Boris, chcesz to zrobić?

@nigel__farage What do you think, Boris? 🥊 @10downingstreet #borisjohnson #ksi #nigelfarage ♬ original sound – nigel__farage

Polityka i… boks?

Choć obaj wcześniej prowadzili kampanię w tej samej sprawie podczas referendum UE w 2016 r. – aczkolwiek dla oddzielnych grup – Farage jest czołowym krytykiem administracji Johnsona za to, że nie udało się w pełni zrealizować Brexitu, odzyskać kontroli nad granicami państwa. Według Farage’a Johnson “przesunął się w lewo” w kwestiach takich jak “zmiany klimatu”.

Pojawianie się na siłowni bokserskiej stało się czymś w rodzaju politycznego motywu w Wielkiej Brytanii, a politycy prowadzący kampanie często pojawiają się na siłowniach, by robić sesje zdjęciowe. Farage i premier wielokrotnie zakładali rękawice podczas swoich karier politycznych.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Breitbart News

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY