Lesbijki wyrzucone z parady równości! Uznano je za transfobów

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Parady równości i ich problemy ze zgodnością

Lesbijki na paradzie równości / Fot. Facebook

Z parady równości w Cardiff wyrzucono ostatnio grupę lesbijek. Wywiesiły one plakat, w którym wprost przekazały, że nie lubią męskiego przyrodzenia. Organizatorom nie spodobał się ten fakt i uznano kobiety za transfobki.
  • Pewne lesbijki zostały wyrzucone z parady równości w Cardiff, gdyż organizatorom nie spodobał się ich plakat.
  • Na banerze kobiety wprost zauważyły, że lesbijek nie pociąga męski narząd rozrodczy.
  • To już kolejny raz, gdy osoby nazywające się tolerancyjnymi prześladują innych ze swojego środowiska.
  • Szczególnie piętnuje się homoseksualistów, szczególnie białych, którym nie podoba się zmuszanie do wychwalania i wspierania transseksualistów.
  • Zobacz także: Wśród uchodźców z Ukrainy 300 tys. z państw trzecich. Głównie z Afryki

Autor bloga na Facebooku “Denializm płci to nowy kreacjonizm” poinformował, że organizatorzy parady równości w Cardiff wyrzuciły ze zgromadzenia lesbijki. Głównym powodem tego zamieszania, był baner, w którym grupa lesbijek wprost stwierdziła, że nie pociągają ich penisy. Tekst ten uznano za transfobię.

Coraz częściej można się spotkać z oskarżeniami o transfobię, w środowisku LGBT, gdzie tolerancyjni inaczej piętnują, można by rzec tych bardziej “normalnych” przedstawicieli, którzy nie zgadzają się z nachalnym narzucaniem poglądów na temat transseksualistów, których wręcz “trzeba” wynosić na piedestał.

Najczęściej obrywa się heteroseksualnym mężczyznom i kobietom, które nie chcą być w związku z osobą transeksualną, a nawet homoseksualnym mężczyznom i kobietom, które nie zamierzają spotykać się z osobą po korekcie płci.

Jeśli tak dalej pójdzie, to zamiast być z tym, z kim chcemy i kogo kochamy – jak głosiły niegdyś parady równości – będziemy zmuszani by być z “mężczyznami z macicami” i “kobietami z chromosomami XY”. Naszym zdaniem miłość do osoby trans/niebinarnej czy romans z nią to nic złego, ale nie powinien być przymusowy, jak postuluje coraz więcej organizacji LGBT, zawłaszczonych przez transseksualistów

– stwierdził autor blogu “Denializm płci to nowy kreacjonizm”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

facebook.com, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY