Niemcy: 65-letnia kobieta atakowała szablą przechodniów

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Narzędzie przestępstwa

Narzędzie przestępstwa / Fot. Twitter

65-letnia kobieta zraniła trzech mężczyzn w centrum miasta Weiden w Górnym Palatynacie (Oberpfalz) we wtorek 23 sierpnia. Zrobiła to przy użyciu widocznej na powyższym zdjęciu szabli.

Policja powiedziała, że według świadków kobieta raniła przechodniów w centrum miasta “przedmiotem przypominającym miecz”. Trzech rannych mężczyzn trafiło do szpitala. Świadkowie obezwładnili i zatrzymali napastniczkę do przyjazdu policji.

Trzech rannych

Policjanci aresztowali kobietę ze wschodniej dzielnicy Neustadt, poinformowali śledczy. Dlatego nie ma już żadnego zagrożenia dla ludności. Trzy osoby zostały ranne: dwie z nich, 46-letni mężczyzna i 61-letni mężczyzna, wymagało leczenia szpitalnego. Jeden z nich był w stanie ponownie go opuścić. Według obecnego stanu, nikomu nie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Świadkowie powiedzieli policji, że kobieta w średnim wieku raniła ludzi przedmiotem podobnym do miecza. Dzielni przechodnie byli w stanie przytrzymać kobietę z ostrzem, dopóki nie przybył pierwszy patrol policyjny.

Policja kryminalna w Weiden przejęła śledztwo na miejscu. Świadkowie byli przesłuchiwani i zabezpieczono ślady.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Bild

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY