Kochanek zmusił kobietę do przeprowadzenia 14 aborcji w ciągu 8 lat. Popełniła samobójstwo

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Wikimedia Commons

33-letnia kobieta z Indii popełniła samobójstwo przytłoczona sytuacją, jakiej doświadczyła przez ostatnie osiem lat. Kobieta wdała się w pozamałżeński romans. Kochanek zmusił ją aż czternaście razy do przyjęcia środków aborcyjnych, gdy była w ciąży.

Zobacz także: Skandaliczne zachowanie dziennikarki TVN! Domagała się wywiadów chwilę przed maturą

Kobieta pochodząca z obrzeży New Delhi powody targnięcia się na swoje życie podała w liście pożegnalnym, jaki napisała. Jak poinformowała lokalna policja, jej kochanek może otrzymać zarzuty podżegania do samobójstwa kobiety, gwałtu i wymuszenia poronienia.

Jak wynika z badania opublikowanego w “British Medical Journal”, jest prawie sześciokrotnie wyższy wskaźnik samobójstw wśród kobiet, które dokonały aborcji w porównaniu z kobietami, które urodziły. Z kolei według sondażu BBC 15 proc. kobiet w wieku rozrodczym w Wielkiej Brytanii odczuwało presję, by dokonać aborcji, której nie chciały.

Z kolei badanie przeprowadzone przez Lifeway Research wykazało, że 42 proc. mężczyzn, których partnerki dokonały aborcji, twierdzi, że albo „usilnie namawiali”, albo „sugerowali”, aby dokonała ona aborcji.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Marsz.info

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY