Szokujące sceny we Włoszech. Czarnoskóry imigrant zgwałcił 55-letnią Ukrainkę

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Ukrainka zgwałcona przez imigranta z Gwinei

Imigrant zgwałcił we Włoszech Ukrainkę / Fot. Twitter

Pochodzący z Gwinei 27-letni imigrant zgwałcił 55-letnią Ukrainkę na ulicy w centrum Piacenzy. Służby bardzo szybko ujęły sprawcę oskarżając go o napaść na tle seksualnym.
  • W niedzielę we włoskiej miejscowości Piacenza doszło do gwałtu na 55-letniej Ukraince.
  • Około 6:30 kobieta wyszła z domu koleżanki, gdy nagle zaatakował ją rosły, czarnoskóry mężczyzna.
  • Próbował on siłą zgwałcić kobietę, lecz lokalni mieszkańcy widząc zdarzenie wezwali służby.
  • Te bardzo szybko zjawiły się na miejscu i ustaliły, że napastnik to 27-letni imigrant z Gwinei ubiegający się o azyl we Włoszech.
  • Całe zajście zostało również nagrane i trafiło ono do mediów społecznościowych.
  • Politycy z takich ugrupowań jak Bracia Włosi i Lega, krytykowali władze za niebezpieczną politykę migracyjną.
  • Zobacz także: Skazany wypił truciznę podczas odczytywania wyroku

W niedzielę rano około 6:30 we włoskim mieście Piacenza doszło do bulwersującego zdarzenia. Pewien 27-letni czarnoskóry imigrant z Gwinei zgwałcił 55-letnią Ukrainkę. Na szczęście w nieszczęściu, lokalni mieszkańcy, którzy wstali z łóżek zauważyli sytuację i powiadomili o tym policję. Scena gwałtu została również uwieczniona przez przerażonych mieszkańców. Trafiła ona również do mediów społecznościowych, lecz Twitter postanowił usuwać nagrania.

Ubiegający się o azyl imigran przybył do Włoch z Gwinei. Został on szybko schwytany przez lokalne służby pod zarzutem napaści seksualnej na Ukrainkę. Jak relacjonowała 55-letnia ofiara, około godziny 6:30 wyszła z mieszkania koleżanki, kiedy nagle napotkała swojego oprawcę.

To bardzo poważny epizod, który uderza nie tylko ofiarę, ale miasto, które okazało się gościnne dla tych, którzy – widocznie – na to nie zasłużyli

– powiedział Tommaso Foti z Braci Włoch.

To historia, której nie można zignorować, a tym bardziej zminimalizować. Choć nie chcę w żaden sposób wykorzystać tego epizodu dla celów wyborczych, uważam, że świadczy to o tym, jak prowadzona do tej pory polityka imigracyjna rozlewa się ze wszystkich stron

– zaznaczył na koniec.

Z kolei lider Legi w Emilii Matteo Rancan oraz radna z ramienia tego ugrupowania Valentina Stragliati, podkreślili nieudolną politykę migracyjną prowadzoną przez Partię Demokratycznym. Ponadto oskarżyli oni burmistrz Katię Tarasconi za nieudolne zarządzanie ośrodkiem dla uchodźców.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

ilgiornale.it

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY