YouTube skasował kanały wRealu24

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marcin Rola zaprasza na BanBye

Marcin Rola zaprasza na BanBye / Fot. Twitter

Szukajcie nas na BanBye, będziemy musieli przyśpieszyć prace nad tą platformą medialną - napisał Marcin Rola.
  • W sobotę 20 sierpnia usunięte zostały z YouTube kanały telewizji wRealu24.
  • Redaktor naczelny Marcin Rola połączył ową kasację z “Marszem Polskości” z 15 sierpnia, na którym pojawiło się wielu rodaków, co wg dziennikarza miało “rozwścieczyć system”.
  • Nie wiemy, jaki był powód skasowania kanałów.
  • Zobacz też: Rozmowa Putin-Macron. Zapadły decyzje ws. elektrowni atomowej na Zaporożu

Po wpisaniu frazy “wrealu24” w wyszukiwarce YouTube, wyświetlą nam się materiały z kanałów TVP Info, Telewizja Republika i Super Express. Kanały słynnej telewizji internetowej zostały usunięte w sobotę 20 sierpnia.

Redaktor naczelny Marcin Rola połączył ową kasację z “Marszem Polskości” z 15 sierpnia, na którym pojawiło się wielu rodaków, co wg dziennikarza miało “rozwścieczyć system”.

YouTube skasował wszystkie kanały Telewizji wRealu24, system ewidentnie jest wściekły na nas za MARSZ POLSKOŚCI i to, że zgromadziliśmy 15 sierpnia w Warszawie tysiące polskich patriotów. Nie będę udawał, że nie jestem zaskoczony i czekamy na kolejne sztuczne ataki.

Tym razem kasacja

Telewizja ta była wcześniej blokowana. Wiosną tego roku decyzją Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zablokowane zostały strony internetowe wRealu24.pl oraz wRealu24.tv. Powodem miało być szerzenie “rosyjskiej propagandy na temat przebiegu wojny na Ukrainie”. Z kolei w roku 2020 kanał na YouTube zablokowano – zdaniem Roli – z powodu wywiadu profesora Normana Finkelsteina, historyka o żydowskim pochodzeniu, autora słynnej książki o tytule “Przedsiębiorstwo holocaust”.

Nie wiemy, jaki był powód skasowania kanałów. Rola napisał:

Szukajcie nas na BanBye.com, będziemy musieli przyśpieszyć prace nad tą platformą medialną.

W serwisie YouTube wielokrotnie cenzury doświadczały też Media Narodowe. Przejawiało się to dotychczas w demonetyzacji, usuwaniu pojedynczych filmów czy banowaniu kanału na okres tygodnia czy dwóch tygodni.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Magna Polonia, Do Rzeczy, Twitter, YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY