Niemcy: Marsz gwałcicieli zwierząt

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marsz zoofilów.

Marsz zoofilów. / Fot. Twitter

Marsz obrońców gwałcenia zwierząt przeszedł przez Niemcy.
  • Protestujących chroniło wielu funkcjonariuszy policji.
  • “Chrońcie miłość, zakazujcie przemocy” – głosił jeden z transparentów trzymanych przez obrońców zboczonego wykorzystywania zwierząt.
  • Udzielający wywiadu mężczyzna stwierdził, że “łatwiej jest mu zbudować emocjonalny związek ze zwierzęciem niż z człowiekiem”.
  • Zobacz też: Zatruta Odra może zabić rybożerne ptaki. Zimorodki z Borów Tucholskich zagrożone

“Marsz dumy zoofilskiej” przeszedł przez Niemcy. “Chrońcie miłość, zakazujcie przemocy” – głosił jeden z transparentów trzymanych przez obrońców zboczonego wykorzystywania zwierząt.

Jak można zauważyć na opublikowanym nagraniu, protestujących chroniła policja.

Dużo policji.

Jeden z mężczyzn udzielił wywiadu w języku angielskim:

Raz miałem seksualną relację ze zwierzęciem. Był to samiec psa, który… powiedzmy, że wykorzystywał mnie. W tym momencie żyję z suką rasy owczarek niemiecki. Łatwiej jest dla mnie zbudować emocjonalny związek ze zwierzęciem niż z człowiekiem.

Diagnoza

Jeden z internautów, użytkownik używający pseudonimu FooManChoo, napisał:

Kiedy odrzucasz obiektywne Boże prawo moralne, nie masz miejsca na skargę. Moralność bez Boga to nic innego jak osobiste preferencje. Kim jesteśmy, by mówić innym ludziom, że ich osobiste preferencje powinny być zgodne z naszymi? Właśnie dlatego wszyscy muszą ugiąć kolana przed Panem Jezusem Chrystusem, który jest Królem Królów i Panem Panów, poddając się Jemu i Jego doskonałemu prawu. Życie swoim życiem tak, jakby Bóg nie istniał i nie osądzał cię za twój grzech to fantazja.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter, TigerDroppings

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY