Wąż ugryzł dwulatkę, ta ugryzła węża. Wąż zdechł, dziecko żyje

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wąż

Wąż / Fot. Pixabay

Dwuletnia dziewczynka zareagowała na ugryzienie przez węża, dosłownie mu się "odgryzając" i tym samym ubijając gada.

10 sierpnia w wiosce Kantar niedaleko Bingol w Turcji miał miejsce nietypowy incydent. Dwuletnia dziewczynka zareagowała na ugryzienie przez węża, dosłownie mu się “odgryzając” i tym samym ubijając gada.

Dziecko bawiło się na podwórku swojego rodzinnego domu, gdy jej krzyki skłoniły dorosłych do prędkiego przybycia. Kiedy do niej dotarli, znaleźli ją ze śladem ugryzienia na wardze i wężem między zębami. Dziewczynka została przewieziona do szpitala, gdzie umieszczono ją pod całodobową obserwacją. Po spędzeniu czasu w szpitalu, dziewczynka ma się dobrze i wraca do zdrowia. Przeciwnie ze zwierzęciem, które wkrótce zdechło.

Według lokalnych raportów, dziewczynka podobno bawiła się z wężem, zanim ten ugryzł ją w dolną wargę. Odpowiedziała mu własnym ugryzieniem, które okazało się śmiertelne dla gada. Ojciec dziecka, Mehmet Ercan, był wówczas w pracy.

Nasi sąsiedzi powiedzieli mi, że wąż był w ręku mojego dziecka, bawiła się nim, a potem ją ugryzł. Potem w reakcji odgryzła węża.

Według Newsweeka Turcja jest domem dla około 45 różnych gatunków węży. Spośród nich 12 jest jadowitych i niebezpiecznych dla ludzi i należy ich unikać w przypadku napotkania.

Niepierwszy przypadek

W zeszłym roku 45-letni Kishore Badra został ugryziony w nogę, gdy wracał z pracy do domu. Mężczyzna złapał węża i ugryzł go na śmierć. Po zabiciu gada zabrał jego ciało do wioski i opowiedział o zdarzeniu swojej żonie. 

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

India Times

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY