Książki o “zmianie płci” na liście lektur dla przedszkolaków z Kalifornii

foto
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Ilustracje z książki

Ilustracje z książki / Fot. The Post Millenial

Jako grupę docelową czytelników tego typu książek podano dzieci w wieku 3-7 lat.
  • Kalifornijski “departament edukacji” zaleca książki obrazkowe promujące “zmianę płci”.
  • Jedna z nich opowiada o dziewczynce, która oznajmia nauczycielce, że chce być nazywana nie swoim imieniem, w dodatku imieniem chłopięcym.
  • Książka jednak nie gani nieodpowiedniego zachowania dziecka, wręcz przeciwnie.
  • Zobacz też: Pół miliarda euro dla Maroka z funduszy europejskich na kontrolę granic

Na stronie internetowej ministerstwa edukacji stanu Kalifornia wśród “zasobów programowych i instruktażowych” na zalecanej liście lektur znalazła się książka pt. “Call Me Max” (“Nazywaj Mnie Max”). Ilustrowana książeczka opowiada o dziewczynce, która oznajmia nauczycielce, że chce być nazywana nie swoim imieniem, w dodatku imieniem chłopięcym.

Na przykładowych dwóch stronach można przeczytać:

Skorzystałam z łazienki dla chłopców. Kiedy wyszłam, widziałam, jak dzieci się śmiały i wskazywały na mnie. Postanowiłam wstrzymywać się i nie pić dużo wody, obojętnie od odczuwanego pragnienia.

Lisa Disbrow, przewodnicząca kalifornijskiego oddziału No Left Turn in Education, powiedziała Fox News, że autor “Call Me Max” “pisze, aby wpłynąć na umysły i serca dzieci, że można być uwięzionym w niewłaściwym ciele fizycznym. To przekonanie zyskało polityczne poparcie grup kontrolujących wszystkie aspekty edukacji w Kalifornii, od placówek opieki dziennej, przez przedszkola, od szkoły podstawowej po studia i edukację uniwersytecką, mimo że każdy organ i kość w ciele człowieka na zawsze identyfikuje jego płeć po urodzeniu”.

Gwałt na dziecięcych umysłach

Inna książka na liście lektur, “Calvin”, również opowiada o małej dziewczynce, która chce, aby inni kłamali, nazywając ją chłopcem. Jeszcze inna pozycja oznajmia:

Kiedy Alex się urodził, wszyscy myśleli, że Alex jest dziewczynką, ale Alex jest zarówno chłopcem, jak i dziewczynką. To jest tożsamość płciowa Alexa.

Jako grupę docelową czytelników tego typu książek podano dzieci w wieku 3-7 lat.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

The Post Millenial

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY