“Moje preferowane zaimki to banan i kamyk”. Piątoklasiści zakpili z lewackiej ideologii

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Facebook

Kiedy nauczycielka zapytała ucznia o jego "preferowane zaimki", odparł: banan i kamień. Kobieta poczuła się zdezorientowana.

Grupa amerykańskich piątoklasistów zakpiła z absurdalnej lewackiej ideologii, gdy nauczycielka podczas lekcji poruszyła na temat “preferowanych zaimków”. W nagraniu z TikToka pani O’Dell radzi się widzów w tej sprawie. Najwyraźniej wg niej to anonimowi internauci mają mieć wpływ na jej sposób “kształcenia”.

O’Dell uczy piątą i szóstą klasę. W filmie wyjaśniła:

Jestem nauczycielką. Uczę 5 i 6 klasy, a dziś rano… w jakiś sposób pojawiła się koncepcja zaimków. Jeden z moich uczniów powiedział: “Cóż, pani O’Dell. Czy pytała pani mnie o moje zaimki?'” A ja na to: „Łał”, właściwie nie zapytałam go o zaimki. Nazwałam go „on” i powiedziałam: „Och. Tak mi przykro. Właściwie nie zapytałam cię, jakie są twoje zaimki”.

Pani O’Dell, która nie ogłosiła publicznie, gdzie uczy, powiedziała, że ​​kiedy zapytała ucznia o “preferowane zaimki”, uczeń odpowiedział:

banan i kamień.

Rewolucja pożera własne dzieci

Nauczycielka kontynuuje:

Właściwie byłam naprawdę zdenerwowana, ponieważ myślałam, że się z tego śmieje. I tak naprawdę nadal jestem prawie pewna, że ​​się z tego śmieje, ale wszyscy zgodzili się, że “nie”, możesz wybrać cokolwiek.

Uczniowie powiedzieli jej:

Jeśli chcesz, aby banan i kamień były twoim zaimkiem, banan i kamień to twój zaimek.

Niezwykle zdezorientowana O’Dell zakończyła film, pytając widzów, czy uczniowie są prawdomówni, jeśli chodzi o preferowane zaimki. Innymi słowy – nauczycielka zapytała anonimowych internautów na TikToku, czy “preferowane zaimki” jej uczniów to naprawdę banan i kamyk.

Czy to prawda? TikTok, powiedz mi. Czy tak?

Może to wydarzenie pomoże jej sobie uświadomić absurdalność lewactwa.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

The Post Millenial

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY