CitizenGO do Apple i Amazon: Przestańcie finansować przemysł aborcyjny

petycja
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. CitizenGO

Powiedzmy prezesom międzynarodowych firm, aby zakończyli politykę opłacania kosztów podróży dla swoich pracowniczek w celu dokonania aborcji - pisze portal.
  • Jak donosi portal, prezesi owych firm – Andy Jassy z Amazona i Tim Cook z Apple – prowadzą lobbing w parlamentach oraz zamierzają opłacać podróże swoich pracowniczek do miejsc egzekucji własnych dzieci.
  • Tym samym Amazon dołączył do listy międzynarodowych korporacji, takich jak Apple, Citigroup, Uber i Lyft, ogłaszając, że zapłaci do 4000 dolarów za podróże swoich pracowniczek w Stanach Zjednoczonych w celu dokonywania morderstw osób nienarodzonych.
  • CitizenGO pisze, że corocznie mordowanych jest ponad 73 miliony ludzi w łonach matek. Dodaje, że opisana wyżej polityka zwiększy te zatrważające dane.
  • Zobacz też: Pakistański minister: Rozwiązaniem problemu wysokiej populacji jest migracja do krajów z mniejszością muzułmańską

CitizenGO to założona w Hiszpanii katolicka grupa, organizująca petycje w 50 krajach, głównie w obronie katolicyzmu, życia i rodziny. Jedna z najnowszych dotyczy apelu do firm Apple i Amazon o zaprzestanie finansowania największego ludobójstwa w historii ludzkości.

Jak donosi portal, prezesi owych firm – Andy Jassy z Amazona i Tim Cook z Apple – prowadzą lobbing w parlamentach oraz zamierzają opłacać podróże swoich pracowniczek do miejsc egzekucji własnych dzieci. Tym samym Amazon dołączył do listy międzynarodowych korporacji, takich jak Apple, Citigroup, Uber i Lyft, ogłaszając, że zapłaci do 4000 dolarów za podróże swoich pracowniczek w Stanach Zjednoczonych w celu dokonywania morderstw osób nienarodzonych.

Płatności za aborcję są prawdopodobnie dokonywane w innych krajach, ale bez podawania tego do wiadomości publicznej. Przemysł aborcyjny prosperuje tylko dzięki sojuszowi z radykalnymi lewicowymi organizacjami i przedsiębiorstwami na całym świecie.

I te sojusze pomogły zakończyć życie milionów nienarodzonych dzieci, które żyłyby dzisiaj, gdyby nie radykalna i zbrodnicza agenda aborcyjna.

73 miliony ofiar rocznie

CitizenGO pisze, że corocznie mordowanych jest ponad 73 miliony ludzi w łonach matek. Dodaje, że opisana wyżej polityka zwiększy te zatrważające dane. Strona zachęca więc do elektronicznego złożenia podpisu. To nic nie kosztuje, a trwa tylko chwilę.

Powiedzmy prezesom międzynarodowych firm, aby zakończyli tę odrażającą politykę opłacania kosztów podróży dla swoich pracowniczek w celu dokonania aborcji.

Petycja, wraz z treścią listu do Apple i Amazona, znajduje się tutaj.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

CitizenGO

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY