Trans cheerleaderka wyrzucona z drużyny. Mężczyzna rzucił się na koleżankę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Trans cheerleaderka dusiłą koleżankę

Trans cheerleaderka z Teksasu / Fot. Facebook

Transpłciowa cheerleaderka, która urodziła się jako biologiczny mężczyzna, została wyrzucona z obozu cheerleaderek w Teksasie. Została ona również oskarżona o próbę uduszenia swojej koleżanki z drużyny.
  • W Stanach Zjednoczonych doszło do incydentu z jednej ze szkół licealnych w Teksasie.
  • Pewien mężczyzna podający się za kobietę od jakiegoś czasu należał do drużyny cheerleaderek.
  • Został on jednak wyrzucony z drużyny, kiedy rzucił się na jedną z koleżanek i próbował ją dusić.
  • Kobieta rzekomo miała go obrażać, stosować rasistowskie stwierdzenia oraz podkreśliła, że w drużynie nie ma miejsca dla facetów.
  • Policjanci po zapoznaniu się z materiałem wideo wystosowali odpowiednie oskarżenia przeciwko napastnikowi Averie Chanel Medlock.
  • Zobacz także: Zgony sportowców o 1700% częstsze niż przed 2021 r. [+FOTO]

Cóż, od zeszłej nocy jestem oficjalnie na emeryturze jako cheerleaderka. Dziewczyna z drużyny była bardzo lekceważąca i powiedziała mi, że jestem mężczyzną z penisem i że chłopaki nie powinni być w drużynie

– napisał, przedstawiający się jako kobieta Averie Chanel Medlock.

Stanęłam w samoobronie, a ona zadzwoniła do swojej mamy i taty, ponieważ była przerażona, ponieważ ja stanęłam w samoobronie. Jej ojciec powiedział – nadal ma testosteron i penisa i zabiję każdego, kto przyjdzie po moją córkę

– stwierdził mężczyzna udający cheerleaderkę.

Incydent miał miejsce w Ranger College, gdzie policja zareagowała na spór między członkami zespołu, zgodnie z postami członków zespołu na Facebooku. Medlock twierdzi, że koleżanka z drużyny wygłosiła rzekomo transfobiczne i rasistowskie uwagi przed kłótnią. Nagranie z telefonu komórkowego pokazuje inne cheerleaderki ukrywające się w pokoju przed wzburzonym Medlockiem.

Ojciec dziewczyny, który również został wezwany na miejsce przez swoja córkę po prosił policjantów o ujawnienie nagrań z kamer znajdujących się w budynku oraz telefonów.

Pytam, co byś zrobił, gdy o godzinie pierwszej w nocy twoja córka zadzwoniła z informacją, że zamknęła się w pokoju z innymi dziewczynami. Nie powiedziałem nigdy nic o twojej rasie lub płci

– powiedział z ojciec poszkodowanej dziewczyny Mike Jones.

Napastnik, który próbował dusić koleżankę, stwierdził że były to głupie wybryki, jednakże funkcjonariusze po przeanalizowaniu nagrań jasno stwierdziła, że doszło do rzeczywistego ataku, podpartego prawdziwą złością Medlocka.

Czytaj więcej: Materiał Mediów Narodowych w… “Faktach” TVN. Uwagę przykuł istotny fakt

Osoby trans wypaczają damskie dyscypliny

W innym miejscu, doszło do innego skandalu z udziałem Lil Thomas z University of Pennsylvania. Na kampusie rozgorzała dyskusja o tym, czy trans-kobieta powinna mieć prawo do rywalizacji w damskich dyscyplinach sportowych.

Thomas w latach 2017-2020, pływał wraz z mężczyznami, ale w 2021 r. przeszedł on do rywalizacji z kobietami. Thomas został pierwszym sportowcem transpłciowym, który wygrał krajowe mistrzostwa NCAA Division 1 w 2022 roku i od tego czasu znajduje się w centrum debaty na temat udziału osób transpłciowych w sporcie.

Kontrowersje doprowadziły do tego, że 18 stanów uchwaliło przepisy, które zakazują lub ograniczają uczestnictwo osób transpłciowych w rywalizacji innej niż wskazuje na to naturalna płeć..

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

nypost.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY