MON Ukrainy publikuje żenujący wpis z banderowską flagą. Internauci oburzeni [+FOTO]

foto
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Ołeksij Reznikow

Ołeksij Reznikow / Fot. YouTube

Ołeksij Reznikow, Minister Obrony Narodowej Ukrainy, opublikował na Twitterze wpis w ramach 28 lipca. Dołączona doń grafika wywołała oburzenie.

Ołeksij Reznikow, Minister Obrony Narodowej Ukrainy, opublikował na Twitterze wpis w ramach 28 lipca. Jest to tzw. Dzień Ukraińskiej Państwowości. Polityk napisał:

Nasze pokolenie jest wezwane do budowy nowoczesnego, dostatniego i bezpiecznego kraju, aby zapewnić szczęśliwe życie naszym dzieciom i wnukom. [Ukraina] jest wiecznie młoda… i ma ponad 1500 lat.

Do wpisu dołączona została grafika z banderowską flagą.

Reakcje

Reakcji polskich internautów można się domyślić. Jeden z użytkowników napisał:

Pod czerwono-czarną szmatą powinien stać banderowiec z widłami i martwym dzieckiem u stóp, a z kolei żołnierz SS powinien mieć sztandar SS Galizien. Nie postaraliście się z tą grafiką.

Inny stwierdził, że wbrew temu, co napisał MON Ukrainy, państwo to nie liczy sobie 1500 lat, ale nieco ponad 30. Redaktor Mediów Narodowych Michał Jelonek napisał:

Czerwono-czarna flaga, którą pokazał Pan na zdjęciu, symbolizuje polskie ludobójstwo dokonane przez ukraińskich nacjonalistów. Dlaczego nie możecie przestać świętować morderstw, zwłaszcza ze względu na polską pomoc w wojnie z Rosją?

Jeśli zaś chodzi o słowa Reznikowa o “zapewnieniu szczęśliwego życia naszym dzieciom i wnukom”, to jak najbardziej się przyłączamy. Zwłaszcza, że prezydent Ukrainy jest zwolennikiem legalności mordowania nienarodzonych, prostytucji, oraz przeciwnikiem prawa do posiadania broni palnej. Z takimi “zasadami”, jeśli Rosja nie zniszczy Ukrainy, to sama się zniszczy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY