Irlandia wprowadzi “strefy przeciw modlitwie” [+FOTO]

foto
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Różaniec

Różaniec / Fot. Pixabay

Niektóre obszary będą miały ponad 20 miejsc, w których ludzie będą więzieni za modlitwę w promieniu 100 metrów.

Rząd Irlandii zmierza obecnie do ustanowienia w całym kraju stref sprzeciwu wobec modlitwy (“Anti Prayer Zones”), w których można trafić do więzienia za modlitwę o ocalenie życia nienarodzonej osoby, lub za zniechęcanie ludzi do mordowania swoich bliźnich.

Niektóre obszary będą miały ponad 20 miejsc, w których ludzie będą więzieni za modlitwę w promieniu 100 metrów. Profil Catholic Arena opublikował mapę z proponowanymi nowymi “strefami przeciw modlitwie” według hrabstw.

Katolicy prześladowani w Irlandii

W ostatnim czasie pojawiły się nagrania, na których katolicy są atakowani podczas publicznych modlitw. Antifa, która wydaje się wspierać rząd, obrzucała starszych katolików jajkami, ponieważ odmawiali różaniec. Profil Catholic Arena pisze:

Zwolennicy aborcji rzucający jajkami w starszych katolików tylko dlatego, że modlili się za nienarodzone dzieci. Irlandzki establishment uchwala obecnie przepisy mające na celu ukaranie tych, którzy zostali zaatakowani w tym filmie, a nie napastników.

Portal Catholic Arena pisze:

Zakaz modlitwy i wprowadzenie takich stref tylko pokazuje brak kreatywności irlandzkiej brygady antydziecięcej, która nadal ma niezdrową obsesję na punkcie katolicyzmu, pomimo twierdzeń, że poszli dalej. To ten sam rząd, który nie ma problemu z prezentowaniem sztandarów Olivera Cromwella niesionych przez Orange Order. Rodziny irlandzkie mogą wybrać niższe podatki i lepszy standard życia, albo mogą wybrać społeczeństwo proaborcyjne, nie mogą mieć obu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Catholic Arena

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY