Matecki: Agresja jest podsycana przez polityków [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dariusz Matecki, Solidarna Polska

Dariusz Matecki, Solidarna Polska / Fot. YouTube

"Takie osoby powinny być pacyfikowane, aresztowane i powinny usłyszeć wyrok" - mówił w Dniu na żywo w MN Dariusz Matecki, radny Szczecina z Solidarnej Polski.

Zobacz także: Jest akt oskarżenia przeciwko Lempart. Odpowie za zniewagę mundurowych

Opozycja rozjusza społeczeństwo

“Poza działalnością polityków PO, którzy wzmagają tę agresję, to globalizacja debilizmu i głupoty. Coś, co idzie do nas ze Stanów Zjednoczonych. Moim zdaniem policja w Polsce powinna zacząć pokazać, że nie boi się chuligaństwa tego typu – czy to Lempart, czy bydlak rzucający kamieniami w samochody. Jeśli komuś nie zależy na Polsce, to jemu nie zależy na tym, żeby był spokój. Im zależy na tym, aby jak najbardziej rozjuszyć społeczeństwo. Kto zapraszał np. do czarnych protestów? No Donald Tusk. Robił sobie zresztą zdjęcia z Martą Lempart” – mówił Matecki.

Ataki na tle politycznym

“Agresja jest podsycana przez polityków takich jak Donald Tusk, Roman Giertych, Radosław Sikorski, czy Rafał Trzaskowski. Proszę mi pokazać jeden film, na którym potępiają takie zachowania. Oni wprost mówią o tym, że władza ma być zdobyta na ulicy, jeżeli nie wygrają wyborów. To może doprowadzić do kolejnych ataków fizycznych” – podkreślał Matecki.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY