Dwa dziwne zbiegi okoliczności dotyczące ogłoszenia, że Biden ma koronawirusa

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Joe Biden

Joe Biden zaszczepiony czwartą dawką / Fot. PAP/EPA/MICHAEL REYNOLDS Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Ogłoszenie że prezydent Biden jest chory na COVID-19 wzbudziło wiele różnych reakcji. Internauci zwrócili uwagę na dziwne zbiegi okoliczności.
  • Media podały, że prezydent otrzymał wynik “pozytywny” na teście, 21 lipca 2022 roku.
  • Tego samego dnia Hillary Clinton opublikowała tweet, który według niektórych internautów sugeruje potwierdzenie, że Clinton będzie kandydować na prezydenta w 2024 roku.
  • Pewien internauta zasugerował teorię, że diagnoza w sensie politycznym może być Bidenowi “na rękę”.
  • Zobacz też: Koreańskie samoloty, które chce zakupić Polska, wzbudzają kontrowersje

Ogłoszenie że prezydent USA Joseph Biden jest chory na COVID-19 wzbudziło wiele różnych reakcji. Przede wszystkim podkreśla się słowa Bidena, że “covid” jest “pandemią niezaszczepionych”. Internauci zwrócili uwagę na pewne dziwne “zbiegi okoliczności”.

Pierwszy zbieg okoliczności

Chodzi o samą datę wydarzenia. Media podały, że prezydent otrzymał wynik “pozytywny” na teście, 21 lipca 2022 roku. Natomiast dokładnie rok wcześniej, tj. 21 lipca 2021 roku, prezydent Biden powiedział: “You’re not going to get Covid if you have these vaccinations”.

Nie zachorujecie na Covid, jeśli będziecie mieli te szczepienia.

Pewien użytkownik internetu zwrócił uwagę na to, że Biały Dom stwierdził, iż “nie jest ważne” to, jak i gdzie Biden się zaraził. Dokładnie dzień wcześniej, 20 lipca, Biden powiedział, że ma raka, co zostało uznane za jedną z pomyłek. Również 20 lipca Departament Sprawiedliwości potwierdził, że kilka zarzutów kryminalnych jest obecnie rozważanych przeciwko Hunterowi Bidenowi, synowi prezydenta.

Trzy dni przed diagnozą prezydent Biden wrócił z Arabii Saudyjskiej, gdzie nie wynegocjował umowy o obniżeniu cen benzyny w kraju. Cztery dni przed diagnozą prezydent Biden popełnił gafę w Izraelu. W tym samym dniu żona prezydenta powiedziała, że ludność latynoska jest wyjątkowa jak tacos na śniadanie, co wywołało w pewnych kręgach oburzenie.

Drugi zbieg okoliczności

Biały Dom poinformował o diagnozie Bidena na Twitterze o godzinie 17:51. Media podały, że diagnoza test “wyszedł pozytywny” rano.

Tego samego dnia o godzinie 17:27 Hillary Clinton opublikowała zdjęcie z 1992 roku (z czasu kampanii prezydenckiej jej męża Williama) z dopiskiem: “w drodze”. Internauci sugerują, że może być to potwierdzenie, iż Hillary będzie kandydować na prezydenta w 2024 roku.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY