Niemcy: Na “paradzie równości” domagano się legalizacji gwałcenia dzieci

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. PAP/Olivier Hoslet. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Członkowie niemieckiej grupy "pro-pedofilskiej" byli obecni i demonstrowali podczas jednej z największych w Europie "parad równości" w Kolonii.
  • Grupa Krumme-13 używa akronimu “LGBTIQ+P” i domaga się „oficjalnego włączenia pedofilów” do “ruchu LGBT”.
  • Promotorzy legalizacji krzywdzenia nieletnich, którzy byli obecni na “paradzie równości”, nie zgłosili, że byli fizycznie lub słownie atakowani za promowanie swoich “poglądów”.
  • Natomiast podczas tej samej “parady” grupa kobiet została zaatakowana przez “transaktywistów” i nazwana “TERF” za sugerowanie, że mężczyźni nie mogą identyfikować się jako “lesbijki”.
  • Zobacz też: Niemiecki minister chce podwyżki podatków na auta na gaz, by pojazdy elektryczne wyglądały na tańsze

Członkowie niemieckiej grupy “pro-pedofilskiej” byli obecni i demonstrowali podczas jednej z największych w Europie “parad równości” w Kolonii. Grupa Krumme-13 używa akronimu “LGBTIQ+P” i domaga się „oficjalnego włączenia pedofilów” do “ruchu LGBT”.

Promotorzy legalizacji krzywdzenia nieletnich, którzy byli obecni na “paradzie równości”, nie zgłosili, że byli fizycznie lub słownie atakowani za promowanie swoich “poglądów”. Natomiast podczas tej samej “parady” grupa kobiet została zaatakowana przez “transaktywistów” i nazwana “TERF” za sugerowanie, że mężczyźni nie mogą identyfikować się jako “lesbijki”. Rewolucja pozera własne dzieci.

“Pedoseksualiści”

Opisując symbolikę flagi MAP, Krumme-13 mówi, że kolory „łączą pedo-, hebe- i/lub także parteno-/efebofilów”, które są “parafiliami seksualnymi” wyróżniającymi preferowane przedziały wiekowe ofiar gwałtów. Niebieskie i różowe paski na fladze MAP symbolizują zainteresowanie odpowiednio młodymi chłopcami i młodymi dziewczynkami.

Krumme-13, wraz z innymi obrońcami gwałcenia dzieci, wzywają do uznania “pedofilii” za chronioną „tożsamość seksualną” zgodnie z art. 3 niemieckiej ustawy zasadniczej, która zakazuje dyskryminacji ze względu na pewne cechy, w tym “rasę” i płeć. Na głównym forum społecznościowym aktywiści już planują swoją obecność na kolejnej “paradzie dumy” z życia w grzechu śmiertelnym.

W 2023 r. w wielu miastach ponownie odbędą się [parady] CSD. K13online już wzywa niemiecką scenę pedofilską do aktywnego uczestnictwa w taki czy inny sposób w [demonstracjach] społeczności LGBTIQ+(P).

Na czele Krumme-13 stoi lobbysta Dieter Gieseking, który złożył w Bundestagu lub parlamencie łącznie trzy petycje wzywające członków partii politycznych SPD (Socjalistyczni Demokraci), FDP (Wolna Partia Demokratyczna) i Zielonych do wyrażenia zgody do poprawki do art. 3, która chroniłaby “pedofilię” jako “tożsamość seksualną”.

“Eksperyment”

Niemiecki rząd ma swoją mroczną historię wspierania, a nawet dotowania gwałtów na nieletnich. W późnych latach 60-tych – 80-tych niemieccy “seksuolodzy” – w tym twórca terminu “cisgender” – zaczęli określać gwałty na dzieciach jako postępowe i nieszkodliwe.

W niesławnym „Eksperymencie Kentlera” przeprowadzonym przez berlińskiego “seksuologa” Helmuta Kentlera dzieci zastępcze umieszczano w domach gwałcicieli począwszy od 1969 roku. Eksperyment ten został zatwierdzony i dotowany przez Senat Berliński. W 1988 roku, prawie dwie dekady później, Kentler opisał projekt jako “całkowity sukces” w raporcie, który przedłożył Senatowi.

Trend kulturowy zmierzający do legalizacji procederu był tak wszechobecny, że nawet niemiecka Partia Zielonych opowiedziała się za zniesieniem paragrafu 176 niemieckiego kodeksu karnego, który kryminalizuje gwałcenie osób poniżej 14 roku życia.

Ustawodawstwo, które obniżyłoby “wiek przyzwolenia”, zostało częściowo opracowane przez organizację “Zielonych BAG SchwuP (Federalna Grupa Robocza dla Gejów, Pederastów i Transseksualistów)”. W 1984 r. “BAG SchwuP” został oddelegowany do parlamentarnej grupy roboczej ds. “Prawa i społeczeństwa” i był finansowany przez rząd federalny. Koordynator “SchwuP”, Dieter Fritz Ullmann, od 1980 roku aż sześć razy był w więzieniu za gwałcenie dzieci. Jednak Ullmann działał w Zielonych na szczeblu stanowym, a od 1985 roku reprezentował partię na szczeblu federalnym.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Reduxx

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY