Kryszczak: Prezydent Trzaskowski uniemożliwia przeprowadzenie Marszu Powstania Warszawskiego [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
GW szykuje atak na Pawła Kryszczaka

Paweł Kryszczak z Rot Niepodległości / Fot. Twitter

"Nikt nie może zabronić Polakom oddać hołd umęczonemu miastu, Powstańcom, zabronić świętowania tego dnia" - mówił w Dniu na żywo w MN Paweł Kryszczak z Rot Niepodległości, organizatora Marszu Powstania Warszawskiego.

Zobacz także: Sąd znów przeciw Marszowi Powstania Warszawskiego. Kuriozalne przesłanki

Trzaskowski walczy z Marszem Powstania Warszawskiego

“W przypadku braku cykliczności skorzystamy z innych środków prawnych, choćby zgromadzenia w trybie zwykłym, które zostało już złożone. Nawet gdyby tego zabrakło i tak Marsz Powstania Warszawskiego przejdzie. Przyjeżdżają ludzie z całej Polski, dla których bliska jest wolność ojczyzny. Znam też ludzi z Anglii czy Włoch, którzy specjalnie na ten dzień przyjeżdżają do Warszawy. Natomiast działania Trzaskowskiego są szkodliwe dla stolicy naszego kraju” – mówił Kryszczak.

Batalia sądowa

“Od samego początku nie byliśmy informowani. O pierwszej rozprawie w Sądzie Okręgowym dowiedzieliśmy się na pół godziny przed sprawą. Na żaden mail nie dostaliśmy informacji, linku do rozprawy. To samo było w przypadku Sądu Apelacyjnego – na godzinę przed zostaliśmy poinformowani, że rozprawa się odbędzie. Nie znaliśmy szczegółów, nie mogliśmy wziąć udziału” – podkreślał Kryszczak.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY