Grupa “aktywistów LGBTQ” domaga się “afirmacji płci” dla 2-latków [+WIDEO]

wideo
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Stonewall, grupa "aktywistów LGBTQ", napisała na Twitterze, iż: "badania sugerują, że dzieci w wieku 2 lat rozpoznają swoją tożsamość trans".

Stonewall, grupa “aktywistów LGBTQ” z Wielkiej Brytanii, napisała na Twitterze, że:

badania sugerują, że dzieci w wieku 2 lat rozpoznają swoją tożsamość trans. Wiele żłobków i szkół uczy binarnego rozumienia wcześniej przypisanej płci. Edukacja włączająca i afirmująca LGBTQ ma kluczowe znaczenie dla dobrego samopoczucia wszystkich młodych ludzi!

Ani tweet, ani podlinkowany artykuł nie odnoszą się do jakichkolwiek badań lub dowodów na to, że dwulatki lub dzieci w każdym wieku mogą „rozpoznać swoją tożsamość trans”. W artykule w Metro anonimowa matka napisała:

W miesiącach poprzedzających rozpoczęcie żłobka moja czteroletnia córka często mówiła, że ​​jest chłopcem. Podziwiam, jak bardzo jest pewna siebie. Podejrzewam, że jej nauczyciele nie uważają, że jest „wystarczająco dorosła”, aby nie zgadzać się z płcią, pomimo opublikowanych badań potwierdzających, że dzieci w wieku od dwóch do trzech lat rozpoznają swoją płeć.

Autorka nie wymieniła ani nie wskazała na jakiekolwiek “opublikowane badania”. Matka zauważyła, że ​​pewnego razu jej córka

wyglądała na zmartwioną i dodała, że ​​jej nauczyciel powiedział jej, że jest dziewczynką, że zawsze jest dziewczynką.

Ale matka i ojciec będą, w zależności od dnia, pytać córkę,

czy czuje jak chłopiec czy dziewczynka, czy nie, aby dać jej znać, że słuchamy i śledzimy postępy w każdym kierunku.

Krzywdzenie dzieci fizycznie

Ideologia genderyzmu to nie tylko infekowanie dzieci relatywizmem, ale również krzywdzenie ich fizycznie. Kellyn Lakhardt, “specjalista ds. płci” w Kaiser Permanente w Oakland w Kalifornii, przyznaje, że odcięto piersi 12-letniej dziewczynce. Wykastrowano także 16-letnich chłopców, i skonstruowano dla nich sztuczne waginy.

Dr Johanna Olson-Kennedy, pediatra ze Szpitala Dziecięcego w Los Angeles, powiedziała, że odcięcie piersi nastoletnim dziewczynkom to nic wielkiego.

Jeśli chcesz mieć piersi w późniejszym okresie swojego życia, możesz iść i je zdobyć!

Johanna Olson-Kennedy wcześniej otrzymała od NIH (Narodowe Instytuty Zdrowia) miliony stypendiów na eksperymenty na 8-letnich dziewczętach, dając im testosteron do “zmiany płci”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

The Post Millenial

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY