USA: Jest coś, w czym czarnoskórzy Demokraci zgadzają się z “białymi rasistami”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dziecko poczęte.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Biali supremacjoniści zawsze bronili kontroli populacji czarnych. Dzisiaj tym samym zajmują się czarne kongresmenki - napisał Donohue.
  • Przewodniczący Ligi Katolickiej Bill Donohue zauważył, że jest jedna rzecz, która łączy część czarnoskórych polityków z “białymi supremacjonistami”.
  • Donohue zauważył, że ruch eugeniczny od samego początku był zakorzeniony w supremacji białych, a Margaret Sanger założyła Planned Parenthood w wyraźnym celu „zmniejszenia czarnej populacji”.
  • W swoim raporcie CDC stwierdziło, że w USA ​​czarnoskóre osoby nienarodzone są rozszarpywane żywcem ponad 3,6 razy częściej niż białe.
  • Zobacz też: Rząd szykuje wsparcie dla pieców na pellet oraz olej opałowy. W piątek głosowanie w sejmie

“Najbardziej niebezpiecznym miejscem dla Afroamerykanina jest łono jego matki” – tak można przetłumaczyć słowa na jednym z plakatów “za życiem”. Przewodniczący Ligi Katolickiej Bill Donohue zauważył, że jest jedna rzecz, która łączy część czarnoskórych polityków z białymi supremacjonistami.

Biali supremacjoniści zawsze bronili kontroli populacji czarnych, czy to w formie kontroli urodzeń, czy aborcji. Dzisiaj tym samym zajmują się czarne kongresmenki.

Donohue zauważył, że ruch eugeniczny od samego początku był zakorzeniony w supremacji białych, a Margaret Sanger założyła Planned Parenthood w wyraźnym celu „zmniejszenia czarnej populacji”. Ze swoim eugenicznym nastawieniem identycznym z nazistowskim, Sanger starała się “ugasić”

te bezsensowne, bezcelowe życia, które wypełniają ten nasz świat. Takie ludzkie chwasty blokują ścieżkę, wysysają energię i zasoby tej małej ziemi.

Sanger w 1932 roku, rok przed przejęciem władzy w Niemczech przez Hitlera, napisała, że spora część osób o innym (niż biały) kolorze skóry:

stanowi duży procent stosu ludzkich złomów Kalamazoo.

W swojej książce “Wojna przeciwko słabym” Edwin Black napisał, że Margaret Sanger

otoczyła się niektórymi z najbardziej zdeklarowanych rasistów i zwolenników białej supremacji ruchu eugenicznego.

Donohue dodaje:

otwarcie witała rasistów i antysemitów w ruchu kontroli urodzeń.

“Czarne ludobójstwo”

Przewodniczący Ligi Katolickiej pisze również, że w 2020 roku:

86% klinik Planned Parenthood znajdowało się w dzielnicach mniejszościowych lub w ich pobliżu. Ponadto w najnowszym raporcie CDC dotyczącym aborcji stwierdzono, że wskaźnik aborcji wśród czarnych (38,4 procent) był wyższy niż wśród białych (33,4 procent) lub Latynosów (21,0 procent). Czarni stanowią około 13 procent populacji

W swoim raporcie CDC stwierdziło, że białe kobiety miały najniższy wskaźnik mordów na nienarodzonych (6,6 na 1000 kobiet), podczas gdy czarnoskóre kobiety miały najwyższy wskaźnik (23,8 na 1000 kobiet), co oznacza, że ​​czarne osoby nienarodzone są rozszarpywane żywcem ponad 3,6 razy częściej.

Donohue pisze, że w zeszłym miesiącu 20 czarnych kongresmenek kierowanych przez reprezentantkę Ayannę Pressley

napisało list do prezydenta Bidena, błagając go o zajęcie się wpływem ograniczeń aborcyjnych na czarne kobiety. Reprezentant. Pressley nie tylko nie zna historii – stała się egzystencjalnym zagrożeniem dla zdrowia i bezpieczeństwa Afroamerykanów. Co za ironia, że ​​jest teraz po tej samej stronie co Klan.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Breitbart

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY