Seksuolodzy forsują pedofilską seksedukację. Polscy nie są wyjątkiem

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Smutne dziecko

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

"Seksuolog", prof. Andrzej Jaczewski, napisał w swojej książce, że zgwałcenie dziecka w wieku powyżej 9 roku życia powinno być legalne.
  • Nie tylko zagraniczni “seksuolodzy” są zwolennikami legalizacji gwałcenia dzieci.
  • Ci z Polski również promują tę zbrodnię.
  • Prezes “Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego” uważa Kinseya za autorytet.
  • Zobacz też: Twitter zatrudnił wielu byłych pracowników FBI

“Pedofilia” to łagodne słowo – zupełnie pozbawione brutalności i ohydy, jakie cechują gwałt na dziecku. “P” jako kolejna literka w ciągu “LGBTQ” to raczej kwestia czasu, bo już od dawna promuje się legalizację gwałcenia dzieci, określając “skłonność ku temu” mianem “orientacji”. To logiczna konsekwencja akceptacji jakiegokolwiek zboczenia.

Jednym z promotorów gwałcenia dzieci był niemiecki “seksuolog” Helmut Kentler. Jego eksperyment polegał na przekazywaniu przez Jugendamt dzieci zwyrodnialcom, przy pełnej wiedzy i akceptacji władz Berlina. Sprawcy nie zostali ukarani, bo zbrodnia się “przedawniła”, a Kentler oddał ciało ziemi w depozyt.

Portal Strona życia podaje, że Kentler wzorował się na Alfredzie Kinseyu:

Kentler był przez lata profesorem seksuologii i pedagogiki na uniwersytecie w Hanowerze. Promował tzw. „różnorodność seksualną”, a jego uczniowie są autorami jawnie pedofilskich książek do seksedukacji dla dzieci już od przedszkola. Kentler bazował na badaniach Alfreda Kinseya który jest jednym ze sprawców tzw. rewolucji seksualnej w USA. W swoich raportach, które opublikował w latach 40-tych i 50-tych twierdził, że 37% mężczyzn miało kontakty homoseksualne, 70% korzystało z usług prostytutek, a 17% rolników miało kontakty seksualne ze zwierzętami. Sam również organizował drastyczne, pedofilskie badania na dzieciach. Do wniosku, że dziecko jest istotą seksualną od urodzenia Kinsey doszedł na podstawie notatek współpracujących z nim pedofilów. Sam dawał instrukcje zwyrodnialcom jak mają gwałcić dzieci i badać ich reakcje w czasie, używając do tego stopera. Relacje ofiar i świadków przytoczone są m.in. w filmie „Syndrom Kinseya”.

Polscy “seksuolodzy”

“Polskie Towarzystwo Seksuologiczne” oficjalnie poparło tzw. edukację seksualną wg standardów WHO (które twierdzi, że jest więcej niż dwie płcie, tak swoją drogą). Prezes tego Towarzystwa, profesor Zbigniew Lew-Starowicz, uważa Kinseya za zasługujący na nagrodę Nobla autorytet.

Ja się na Kinseyu wychowałem. Kiedy zacząłem zajmować się seksuologią, wczytywałem się w jego dzieła. Jego nazwisko jest wryte w świadomość seksuologów. W publikacjach odnosimy się do jego badań.

Inny “seksuolog”, prof. Andrzej Jaczewski, napisał w swojej książce, że zgwałcenie dziecka w wieku powyżej 9 roku życia powinno być legalne. Jego adept, prof. Zbigniew Izdebski i inny “seksuolog” Krzysztof Wąż wyrazili swoje niezadowolenie wynikami badań mówiącymi, że polscy nastolatkowie “zaczynają współżycie najpóźniej w Unii Europejskiej”:

Rezultaty badań każą jeszcze raz sformułować postulat realizacji rzetelnej, efektywnej edukacji seksualnej w polskich szkołach.

Filip Nowak komentuje:

Jak widać Zbigniew Izdebski i Krzysztof Wąż chcieliby, żeby odsetek ciąż nastolatek, aborcji i chorób wenerycznych był w Polsce tak wysoki jak w Europie Zachodniej.

W “Polskim Towarzystwie Seksuologicznym” działał również Andrzej Samson, któremu zarzucano gwałt na nieletnim i produkcję pornografii z udziałem dzieci. Zarzuty zostały potwierdzone w sądzie, lecz zanim Samson zdążył zostać skazanym na ziemi, stanął przed sądem Bożym.

Te i wiele innych przykładów potwierdzają to, o czym od dawna mówią konserwatyści. Wprowadzenie tzw. seksedukacji do szkół publicznych równa się uczynieniu z nich domów publicznych. Jeżeli ktoś ma – nazwijmy to – odwagę (żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy) – tutaj analiza podręczników dla klas wczesnoszkolnych.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Strona życia

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY