USA: 22-latek uratował ludzi w centrum handlowym

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. YouTube

Morderca strzelający losowo do ludzi został zastrzelony przez młodego świadka mającego przy sobie licencjonowaną broń.
  • Do centrum handlowego w Indianapolis wszedł mężczyzna, który zaczął strzelać do klientów.
  • Zdążył zamordować trzy osoby, i dwie zranić, zanim został zastrzelony przez młodego świadka.
  • Młody chłopak, który pokonał zabójcę, miał przy sobie swoją licencjonowaną broń i dobrze ją wykorzystał.
  • Zobacz też: USA: W niektórych stanach istnieje silne poparcie dla secesji

Trzy osoby zginęły, a dwie zostały ranne w strzelaninie w centrum handlowym w Indianapolis. W tym incydencie strzelec został zabity przez 22-latka niosącego licencjonowaną broń. Młody bohater zatrzymał uzbrojonego strzelca natychmiast po tym, jak zaczął strzelać. Jednak zanim strzelec został zneutralizowany, uderzył pięć osób. Jedną z rannych jest 12-letnia dziewczynka, której stan jest już stabilny.

Nie ma jeszcze informacji o wieku i płci osób zabitych w strzelaninie, ale według doniesień mężczyzna wszedł do centrum handlowego z karabinem i zaczął strzelać losowo w pobliżu food courtu, mordując trzy osoby i raniąc dwie. To wtedy świadek nazwany bohaterem, 22-letni mężczyzna, który niósł licencjonowaną broń, zastrzelił zabójcę niemal natychmiast po tym, jak ten zaczął mordować.

Zachował się, jak trzeba

W pobliżu strefy gastronomicznej znaleziono podejrzanie wyglądającą torbę. Jim Ison, szef Departamentu Policji w Greenwood, nazwał młodego mężczyznę „bohaterem”, który uratował wiele istnień ludzkich.

Zaatakował napastnika z dużej odległości z pistoletu, i był w tym bardzo biegły, bardzo rozsądny taktycznie. A kiedy zbliżał się do podejrzanego, jednocześnie gestem wskazywał, aby ludzie wyszli za nim.

Młody chłopak, który pokonał zabójcę, miał przy sobie swoją licencjonowaną broń i dobrze ją wykorzystał. Burmistrz Greenwood Mark Myers prosi o modlitwę za życia stracone w tej tragedii.

Tego typu czynności ratujące bliźnich mają być utrudniane przez lewicowe rządy, które chcą wprowadzić większe niewolnictwo niż w starożytnym Rzymie, gdzie nawet niewolnikowi nie zabierano narzędzia do obrony własnej i swoich bliźnich. Niechęć lewicy do podstawowego prawa człowieka do posiadania narzędzia do obrony życia swojego i swoich bliźnich może korelować z niechęcią do prawa do życia.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

The Economic Times

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY