Kompromitacja Barcelony! Zobacz jak przedstawiono Lewandowskiego [+WIDEO]

WIDEO
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Lewandowski w FC Barcelonie

Robert Lewandowski w FC Barcelonie / Fot. Twitter

Barcelona po zakontraktowaniu Roberta Lewandowskiego zaliczyła wielką wpadkę. Hiszpanie na oficjalnej stronie klubu umieścili filmik, prezentujący pierwszy dzień napastnika w klubie. Utytułowany klub z Katalonii nazwał w oficjalnym materiale polskiego napastnika Niemcem.
  • Nowy klub polskiego napastnika Roberta Lewandowskiego zaliczył niemałą wpadkę.
  • FC Barcelona na swoim oficjalnym materiale przedstawiła go jako Niemca.
  • Niestety, przedstawicielom klubu zajęło sporo czasu zanim poprawiono ten błąd.
  • Polscy fani oraz dziennikarze sportowi skrytykowali działania Barcelony i działu marketingowego.
  • Zobacz także: Gmoch: Lewandowski z pewnością nie jest gorszy niż Messi [NASZ WYWIAD]

Robert Lewandowski po wielotygodniowej sadze transferowej został wreszcie nowym piłkarzem Barcelony. Hiszpanie zapłacili za Polaka 50 milionów euro. Napastnik podpisał z nowym klubem trzyletni kontrakt, na mocy którego zarobi dziewięć milionów euro netto rocznie. Kapitan naszej kadry obecnie przebywa w Miami, gdzie przeszedł już testy medyczne. 

O to jak Lewandowski został Niemcem

Przejście Lewandowskiego poruszyło wielu fanów i cały piłkarski świat patrzy obecnie na Barcelonę, oczekując nowych informacji i materiałów związanych z polskim napastnikiem. We wtorek hiszpański klub zwrócił uwagę wszystkich przez kompromitującą wpadkę w swoim wykonaniu. Na oficjalnej stronie zespołu został opublikowany filmik prezentujący pierwszy dzień Lewandowskiego w nowej drużynie. Nazwano go Niemcem, ale błąd został naprawiony dopiero kilka godzin po skandalicznej wpadce.

Polscy kibice błyskawicznie zareagowali na wpadkę Barcelony i zaczęli licznie komentować wpisy klubu, wyraźnie informując, że Lewandowski jest Polakiem. Ponadto bardzo skrytykowali niefrasobliwość pracowników zespołu.

Jak można na takim szczeblu takiego babola popełnić?

– zauważył jeden z fanów.

Rozumiem, gdy ktoś w nerwach się pomyli, ale żeby to się stało na oficjalnym portalu klubowym, który przecież musi być weryfikowany kilka razy, to tego już nie ogarniam

– napisał inny z polskich kibiców.

Kompromitacje Barcelony skomentował także Marcin Borzęcki. Komentator Viaplay odniósł się do prezentacji piłkarza, za którą klub został również skrytykowany. Filmik jedynie przedstawiał Lewandowskiego w niewielkim plażowym budynku.

No można było trochę lepiej przedstawić Lewandowskiego niż w budzie na plaży i jako niemieckiego napastnika

– podkreślił komentator Viaplay Marcin Borzęcki.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

sport.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY