USA: Efekty lewicowej polityki. “Transwestyta” podający się za kobietę zapłodnił dwie więźniarki

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

To skłoniło urzędników do przeniesienia Minora (którego polskie TVP z jakiegoś powodu nazywa kobietą) do innego zakładu.
  • W 2021 r. New Jersey uchwaliło politykę umożliwiającą osadzanie więźniów zgodnie z ich “preferowaną tożsamością płciową”.
  • Demi Minor, czarnoskóry mężczyzna, który twierdzi, że jest kobietą, został osadzony w więzieniu dla kobiet.
  • Tam zapłodnił dwie więźniarki.
  • Z tego powodu przeniesiono go gdzie indziej.
  • Zobacz też: Zaburzenia menstruacji po szczepieniu na COVID-19. Opublikowano wyniki badań

Demi Minor to 27-letni czarnoskóry mężczyzna, który twierdzi, że jest kobietą. W 2021 r. New Jersey uchwaliło politykę umożliwiającą osadzanie więźniów zgodnie z ich “preferowaną tożsamością płciową”. Stąd też facet ten trafił do więzienia dla kobiet, gdzie… zapłodnił dwie więźniarki.

Szaleństwo

Niezidentyfikowane więźniarki zaszły w ciążę w zakładzie karnym Edna Mahan po zaangażowaniu się w „dobrowolne stosunki seksualne z inną osobą uwięzioną”. Tymczasem Minor w swoich mediach społecznościowych pisał o tym, że nie może doczekać się poznania płci dziecka. Pytał również internautów o ich typy. Minor prowadzi blog “justice4demi”, na którym opisuje swoje życie w więzieniu.

To skłoniło urzędników do przeniesienia Minora (którego polskie TVP z jakiegoś powodu nazywa kobietą) do innego zakładu. Dziennikarze piszą m.in., że Minor twierdzi, iż więzienni strażnicy podczas przeniesienia odrzucili prośbę o przeprowadzenie kontroli osobistej przez funkcjonariuszkę, co zdaniem Minor jest naruszeniem prawa do bezpieczeństwa od molestowania.

Minor odsiaduje 30-letni wyrok za zabójstwo. Departament więziennictwa powiedział, że nadal działa w ramach tej samej polityki, ale

departament obecnie dokonuje przeglądu polityki dotyczącej zakwaterowania osób transpłciowych osadzonych z zamiarem wprowadzenia drobnych zmian.

A może tutaj potrzebny jest zakład psychiatryczny?

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

niezależna.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY