USA: Demokraci domagający się umorzenia długów studenckich… są winni ogromne sumy z pożyczek na studia

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dolary.

Dolary. / Fot. Pixabay

Ponad tuzin członków Kongresu, którzy naciskali na prezydenta, by umorzył pożyczki studenckie, ma zadziwiającą kwotę długu edukacyjnego.
  • Demokraci naciskali na prezydenta Józefa Bidena, by umorzył pożyczki studenckie.
  • Michigan Rashida Tlaib twierdziła, że ​​anulowanie długów studenckich jest „kwestią sprawiedliwości rasowej”.
  • Okazało się, że 13 członków Kongresu zgłosiło swoje indywidualne długi w 2021 i 2020 r., w kwotach od 15 tysięcy do nawet 300 tysięcy USD.
  • Zobacz też: Kontrowersyjne życzenia szefa BBN. Poszło o rocznicę rewolucji francuskiej

Demokraci naciskali na prezydenta Józefa Bidena, by umorzył pożyczki studenckie. Słynna z absurdalnych wypowiedzi kongresmenka Alexandra Ocasio-Cortez wypowiadała się bardzo głośno w tej sprawie. Nieumorzenie pożyczki nazwała „ryzykiem moralnym”. Socjalistka napisała na swoim Twitterze:

Bardzo zamożni ludzie mają już program wybaczania kredytów studenckich. Nazywa się go ich rodzicami. Pomysł, że milionerzy i miliarderzy dobrowolnie pozwalają swoim dzieciom utonąć w federalnych pożyczkach studenckich i dlatego nie możemy postawić na umorzenie, jest tak głupi, jak brzmi.

Cóż się okazało?

13 członków Demokratów zgłosiło swoje indywidualne długi w 2021 i 2020 r., w kwotach od 15 tysięcy do nawet 300 tysięcy USD. Okazało się, że AOC jest winna do 50 tysięcy dolarów za pożyczki studenckie. Inna polityk, Michigan Rashida Tlaib, twierdziła, że ​​anulowanie długów studenckich jest „kwestią sprawiedliwości rasowej”. Ta pani również jest dłużna, do 100 tysięcy dolarów.

Inny członek „Drużyny”, Ilhan Omar, przedstawicielka stanu Minnesota, zgłosił w 2021 r. do 50 tysięcy dolarów długu studenckiego. Omar w ciągu ostatnich dwóch lat wystosowała wiele listów do Bidena i sekretarza ds. edukacji Miguela Cardony, domagając się umorzenia federalnych pożyczek studenckich. Wezwała również rząd do „zniesienia zadłużenia kredytów studenckich” w 2020 roku.

Reprezentant Jamaal Bowman, który posiada najwyższy ze wszystkich przedstawicieli Nowego Jorku dług studencki, w wysokości od 100 do 250 tysięcy dolarów, wezwał prezydenta do anulowania wszystkich pożyczek studenckich.

Anulowanie pożyczek studenckich polega na pomocy ponad 40 milionom ludzi w założeniu rodziny, zakupie domu i odłożeniu pieniędzy na oszczędności. [Prezydencie], czas je wszystkie odwołać!

Kendra Arnold, dyrektor wykonawczy Fundacji Odpowiedzialności i Obywatelstwa, wypowiedziała się w następujący sposób:

Kiedy [politycy] mają tego rodzaju powiązania z kwestiami, za którymi się bezpośrednio opowiadają, obywatele uczciwie kwestionują, czy opowiadają się oni za dobrem publicznym, czy też za swoimi osobistymi interesami.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

The Post Millenial

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY