W sierpniu nabożeństwo “24 Godzin Męki Pańskiej za Polskę”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
krzyż

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Jan Bodakowski

12 i 13 sierpnia w parafii Trójcy Przenajświętszej w Burzynie w gminie Jedwabne w województwie podlaskim odbędzie się nabożeństwo „24 Godzin Męki Pańskiej za Polskę”. Jak informują organizatorzy, będzie ono ofiarowane w intencji "wypełnienia woli Bożej w naszej Ojczyźnie, a także o pokój".

Zobacz także: UE ograniczy ogrzewanie domów gazem? Zapowiedziano nowe zalecenia

Podczas modlitwy rozważana będzie Męka Pana Jezusa napisana przez włoską mistyczkę Luizę Piccarretę.

W dniach 12-13 sierpnia 2022 roku organizujemy nabożeństwo „24 Godzin Męki Pańskiej za Polskę”, rozważając pisma Luizy Piccarrety, włoskiej mistyczki. Podejmujemy szturm do nieba w sierpniu z racji 102. rocznicy Cudu nad Wisłą. Sierpień jest miesiącem, kiedy podejmuje się wiele modlitw w intencji Ojczyzny – wyjaśnił ks. Marcin Sobiech, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej w Burzynie.

Proboszcz parafii w Burzynie zaprosił do udziału w modlitwie “wszystkich tych, którzy kochają Polskę”.

Zaproszenie do udziału w nabożeństwie „24 Godzin Męki Pańskiej za Polskę” kierujemy do wszystkich tych, którzy kochają Polskę, dla których Polska jest ważna, którzy troszczą się o to, aby Polska wzrastała w łasce Bożej. Zapraszamy wszystkich, którzy w dniach 12-13 sierpnia mogą przyjechać do parafii Trójcy Przenajświętszej w Burzynie. Modlitwę rozpoczynamy 12 sierpnia Mszą świętą o godzinie 16.00. Nabożeństwo zakończy się 13 sierpnia Eucharystią o godzinie 17.00. Przygotowaliśmy dla każdego miejsce, dlatego zapraszamy do parafii Trójcy Przenajświętszej w Burzynie, do Polskiego Medjugorie – powiedział ks. Sobiech.

Transmisja on-line z wydarzenia na youtube’owym kanale parafii w Burzynie, pod nazwą “Polskie Medjugorie”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Radio Maryja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY