USA: Wzrost zamówień na trumny dla dzieci. Przyczyną “szczepionki na COVID”?

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Trumny dla dzieci

Trumny dla dzieci / fot. Flickr

Według niepokojących raportów, odkąd szczepionki na COVID zostały zatwierdzone do stosowania u dzieci, odnotowano wzrost zamówień na trumny.
  • Amerykański producent trumien przyznał, że w ostatnich miesiącach znacznie zwiększyło się zapotrzebowanie na trumny w rozmiarze dziecięcym.
  • W ciągu ostatnich 7 miesięcy jego firma sprzedała zapasy z 5 lat.
  • Stwierdził, że w tym czasie zamówienia na trumny dziecięce wzrosły o 500%.
  • Jako najbardziej prawdopodobną przyczynę przedsiębiorca podaje covidowe zastrzyki.
  • Zobacz też: Ta mapa SZOKUJE! “Świat białego człowieka będzie się kurczył” [+FOTO]

Mick Haddock, którego rodzinna firma zajmuje się produkcją trumien, potwierdził, że zamówienia na trumny dziecięce po raz pierwszy w historii wzrosły w ostatnich miesiącach.

Moja rodzinna firma zajmuje się produkcją trumien w Ameryce Północnej. Otrzymaliśmy 2 zamówienia hurtowe na jednostki poniżej 5 stóp (rozmiar dziecięcy) w mniej niż 6 miesięcy. Nigdy w ciągu ponad 30 lat działalności nie sprzedawaliśmy hurtowo trumien w rozmiarze dziecięcym.

Możliwa przyczyna

Zapytany o to, co według niego może skłaniać do masowych zamówień, Haddock twierdził, że najbardziej prawdopodobną przyczyną są szczepionki przeciw COVID. Reklamowany przez Elmo z Ulicy Sezamkowej eksperymentalny specyfik został zatwierdzony do stosowania u dzieci.

Producent trumien powiedział, że zamówienia na trumny dziecięce wzrosły o 500% w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy.

Produkowaliśmy średnio, powiedzmy, 50, 60 [trumien dziecięcej wielkości] rocznie. Ostatnie zamówienie było na 200, a następne 250. Teraz w zasadzie sprzedaliśmy zapasy z 5 lat w ciągu 7 miesięcy.

Masowe zamówienia pojawiły się, gdy rząd USA stał się pierwszym krajem, który zatwierdził szczepionki przeciwko COVID dla niemowląt w wieku sześciu miesięcy, podczas gdy rząd kanadyjski stara się zatwierdzić szczepionki dla tej grupy wiekowej jeszcze w tym miesiącu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

NewsPunch

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY