USA: Zwolennicy dzieciobójstwa chcą zamknąć centra opieki ciążowej [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Osoba nienarodzona

Osoba nienarodzona / Fot. Lifebeat Center

Demokratyczna senator Elizabeth Warren powiedziała, że Kongres musi pracować, aby zamknąć centra opieki ciążowej.
  • Ośrodki ciążowe są atakowane w USA przez anarchistów.
  • Demokratyczna senator Elizabeth Warren powiedziała, że Kongres musi pracować, by je zamknąć. Nie anarchistów, ale ośrodki.
  • Stwierdziła, iż ośrodki te istnieją po to, aby oszukać potencjalnych morderców, by jednak nie mordowali swoich bliźnich.
  • Zobacz też: Braun zamknięty w Domu Dziecka! Musiała interweniować policja

Odkąd Sąd Najwyższy unieważnił sprawę Roe v Wade, ośrodki ciążowe są atakowane. Niedawno centrum opieki ciążowej w Buffalo zostało zdewastowane. Sprawcy wybili okna i wrzucili do środka materiały zapalające. Dyrektor zarządzający CompassCare, przedsiębiorstwa prowadzącego sieć centrów opieki ciążowej, powiedział:

Z powodu tego aktu przemocy potrzeby kobiet w nieplanowanej ciąży nie zostaną spełnione, a dzieci będą umierały.

Doszło również do ataku na ośrodek opieki nad ciężarnymi w Asheville w stanie Karolina Północna.

Opętanie? Psychopatia?

Przemawiając w tym tygodniu do dziennikarzy o dzieciobójstwie, demokratyczna senator Elizabeth Warren (która uważa się za Indiankę, ale to inna historia) skierowała rozmowę na ośrodki ciążowe i ich liczbę w kraju. Powiedziała, że Kongres musi pracować, aby je wszystkie zamknąć:

Obecnie w Massachusetts te kryzysowe ośrodki ciążowe, które są po to, by oszukać ludzi, którzy chcą przerwać ciążę, przewyższają liczebnie prawdziwe kliniki aborcyjne o 3 do 1. Musimy je zamknąć tutaj w Massachusetts i musimy zamknąć je w całym kraju. Nie powinniście być w stanie tak torturować ciężarnej osoby.

Ośrodki te oferują poradnictwo prenatalne dla kobiet i zachęcają do adopcji lub rodzicielstwa. Zapewniają również kobietom ubrania dla niemowląt, odżywki, pieluchy, mieszkania, a niektóre świadczą usługi medyczne.

Dla lewactwa jednak pomaganie najmniejszym bliźnim jest nie do pomyślenia. Lewacka polska strona Approby napisała na swojej stronie:

Wiele z tych klinik przytłacza kobiety propagandą antyaborcyjną.

Skąd ta pogarda dla bezbronnych dzieci i macierzyństwa? Czy to jakaś chora chęć krwi? Można odnieść wrażenie, że niektórzy po prostu pragną śmierci i zniszczenia. Jest jednak pocieszający fakt: On już niedługo przyjdzie.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

NewsPunch

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY