Roszczeniowi homoseksualiści z Kaliforni. Żądają odszkodowania za córkę z in vitro

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Matka i małe dziecko

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Specjalizująca się w in vitro dla par gejowskich klinika HRC Fertility w Pasadenie została pozwana przez parę homoseksualistów za to, że surogatka urodziła dla nich nie syna, a córkę.

Albert i Anthony Sanigerowie według prawa  stanu Kalifornia są tzw. małżeństwem. Mężczyźni postanowili, że chcą mieć dwóch synów. Udali się w tym celu do klinik HRC Fertility w Pasadenie, przedstawili swoje oczekiwania i zapłacili 300 tys. dolarów. Para wybrała imiona dla synów, a nawet założyła konta na Google. Jednakże ku ich niezadowoleniu wynajęta przez klinikę surogatka urodziła córkę. 

Mężczyźni złożyli w sądzie pozew, domagając się od kliniki pieniędzy na wychowania niechcianej dziewczynki. Zarzucają ośrodkowi i pracującemu w nim dr. Bradfordowi Kolbowi naruszenie umowy, błąd w sztuce lekarskiej, zaniedbanie, oszukańcze ukrywanie i naruszenie ustawy o nieuczciwej konkurencji i prawa konsumenckiego. Klinika podkreśliła, że każde dziecko jest wartościowe.

Choć klienci ośrodka czują się poszkodowanymi to komentator na portalu lifesitenews.com zauważył, że to oni są sprawcami. Matka oraz jej córka są ofiarami ich naturalnej bezsilności.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

gosc.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY