Bartosiak: Prokuratura zajmie się sprawą Kapeli [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Tomasz Bartosiak

Tomasz Bartosiak / Fot. YouTube/MediaNarodowe

"To co się dzieje ma wpływ na wychowanie przyszłych pokoleń" - mówił w Dniu na żywo w MN Tomasz Bartosiak z Fundacji Patriotyzm i Wolność.

Zobacz także: Braun zamknięty w Domu Dziecka! Musiała interweniować policja

Pozew przeciwko Kapeli

“Winię organizatorów za możliwość wypowiadania się takim ludziom jak Kapela, powinni to ukrócić zawierając w kontraktach zapisy zabraniające obrazy uczuć religijnych. Następnym krokiem w oczyszczaniu przestrzeni publicznej z bluźnierstw i propagowania patologicznych zachowań będzie walka z organizatorami takich gal. Miejmy nadzieję, że prokuratura zajmie się tą sprawą, nie zamiecie jej pod dywan, bo jest to problem dosyć istotny. Miliony młodych osób ogląda takie haniebne zachowania. Odezwało się do mnie wiele osób, którzy nie są wyznania katolickiego i oburzyło ich to, ze względu na fakt, że święty Jan Paweł II był człowiekiem bez którego nie odbyłaby się rewolucja w Europie i nie upadłby komunizm” – podkreślał Bartosiak.

Tatuaż JP2GMD

Jan Paweł II gwałcił małe dzieci – taki tatuaż ma Jan Kapela.

“Po analizie mojego mecenasa wynika, że czyn pana Jana Kapeli ma znamiona czynu zabronionego z art. 196 kk. Mnie to uraziło bardzo mocno, pamiętam, jak wiele dla Polski znaczył Jan Paweł II, jestem oburzony. To obrzydliwe i haniebne. Złożyliśmy zawiadomienie do prokuratury, jest już kilku świadków, którzy również poczuli się urażeni tym zachowaniem” – dodał gość MN.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY