Linie zaklady bukmacherskie online i przyczyny ich ruchu

materiał partnerski
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Między otwarciem i zamknięciem linii zakładów może się wiele wydarzyć. Ale jakie są czynniki, które sprawiają, że się porusza i kiedy jest najlepszy czas na postawienie zakładu?

Jeśli zdajesz sobie sprawę, jak opłacalne mogą być zaklady bukmacherskie, zapraszamy do Betinia: https://betinia.com/pl/. Nie znajdziesz lepszego bukmachera.

Przyjrzyjmy się bliżej, jak działa linia zakładów i jak możesz z niej skorzystać.

Co się dzieje, gdy otwiera się linia zakładów?

Linię otwierającą zaklady bukmacherskie online ustalają bukmacherzy na podstawie wielu czynników. Bacznie obserwują to, co dzieje się w sporcie (rozpęd drużyny, kontuzje, mecze twarzą w twarz) i ustalają kursy. Stamtąd rynek otwiera się na podaż i popyt.

Podaż i popyt

W większości bukmacherzy powiedzą ci, że ich celem jest uzyskanie równej akcji po obu stronach gry, tak aby mogli jedynie pobierać prowizję (lub „sok”). W grę wchodzi podaż i popyt, co oznacza, że ​​wpłynie to na ruchy linii.

Użyjmy tego jako przykładu:

● Pakowacze Green Bay -10,5

● Cleveland Browns +10,5

Powiedzmy, że wchodzi dziesięć osób i stawia zakłady bukmacherskie online na Packers. Teraz nagle bukmacherzy muszą zmienić linię, aby uczynić Browns bardziej atrakcyjnymi, aby wygenerować jakąś akcję po tej stronie. W rezultacie mogą przenieść linię na +11 lub +12.

Ta podaż i popyt są jednym z kluczowych czynników, dlaczego linie zakładów zmieniają się tak szybko.

Jak profesjonaliści wpływają na linie zakładów

Innym kluczowym elementem tego równania jest to, co robią profesjonalni gracze.

Kiedy obstawiają zakłady bukmacherskie, bukmacherzy zwracają uwagę, ponieważ ci gracze są dobrzy w tym, co robią.

Chociaż celem bukmachera jest uzyskanie równych kursów dla obu stron, pieniądze profesjonalnych graczy są bardziej brane pod uwagę niż publiczne.

Jak wykorzystać ciągle zmieniające się linie zakładów

Niektórzy uważają, że aby skorzystać ze zmieniających się linii zakładów, wystarczy uważnie śledzić ruchy profesjonalnych graczy.

Mimo że wydaje się to przyzwoitą opcją dla nowicjuszy, jest to prawie niemożliwe do osiągnięcia.

Po pierwsze, profesjonalni gracze zawsze uzyskują lepsze kursy. Załóżmy na przykład, że grupa profesjonalistów chce postawić zakład na New York Yankees na -140.

Jeśli na Yankees postawione zostaną duże pieniądze, bukmacherzy dostosują w rezultacie linię.

Oznacza to, że kiedy przyjdziesz postawić zakład, linie mogą być już na -150 lub nawet -160. Choć może nie wydawać się to wielkim problemem, ta różnica kursów będzie miała bardzo znaczący wpływ przez długi czas.

Pamiętaj też, że niektórzy profesjonaliści wracają po bokach. Innymi słowy, mogą postawić 1000 $ na Yankees na początku dnia i mieć nadzieję, że inni obstawiający pójdą za nimi, aby przesunąć linię w określony sposób, a później wrócić w ciągu dnia i postawić 5000 $ na przeciwnika Yankees.

Jeśli nie pracujesz dla bukmacherów, trudno jest określić, co tak naprawdę planują zawodowcy.

Jednak nadal możesz zrobić kilka rzeczy. Na przykład, gdy zauważysz, że zawodowcy wykonują swoje ruchy, uwzględnij ich w swoim utrudnieniu.

Jeśli planowałeś postawić na określoną drużynę, a teraz widzisz, jak jakiś zawodowiec stawia na nią zakłady bukmacherskie, oznacza to, że twoje początkowe myślenie było prawidłowe.

Jeśli zauważysz, że pieniądze gracza grają przeciwko tobie, możesz zdecydować się na mniejszy zakład lub pozostawić wszystko bez zmian. W końcu nawet najlepsi profesjonaliści mają rację tylko w 60% przypadków.

Pamiętaj, że nie wszystkie ruchy linii są związane z akcją. W baseballu możesz zauważyć zmianę linii, jeśli główny miotacz zostanie podrapany i ktoś inny będzie musiał wkroczyć w krótkim czasie.

W NBA możesz zaobserwować duży wzrost szans, jeśli główny trener w ostatniej chwili zdecyduje się dać odpocząć swoim gwiazdom.

Wszystko to są przykłady tego, dlaczego linia zakładów może się zmienić. Twoim zadaniem jest śledzenie wiadomości i określanie, dlaczego linie się poruszają.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY