Były agent CIA powiedział, że gangsta rap został stworzony by zapełnić prywatne więzienia

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Gangsta-rap

Gangsta-rap / fot. Hello Chinelo

Właściciele mediów odpowiedzialni za umieszczenie gangsterskiego rapu w centrum kultury młodzieżowej posiadają prywatne więzienia.
  • Wg byłego agenta CIA, wulgarny anarchistyczny podgatunek hip-hopu był mocno finansowany przez posiadaczy prywatnych więzień.
  • Core Civic, właściciel prywatnych zakładów karnych, należy do Vanguard Group Incorporated, do której z kolei należy Viacom; do Viacomu zaś MTV.
  • Homeston twierdzi, że niektórzy z elity branży muzycznej są w zmowie z prywatnymi właścicielami więzień.
  • Zobacz też: USA: Demokraci organizują konferencję liderów. Zgadnijcie, kto ją sponsoruje

“Teoria spiskowa”?

John Homeston, emerytowany agent CIA, przyznał w półgodzinnym wywiadzie, że stworzenie gangsterskiego rapu w późnych latach 80. i 90. miało na celu „podrasowania przestępczego zachowania” i „wypełnienia prywatnych więzień”.

Miano wówczas wydawać „duże pieniądze, poważne pieniądze” na operację, mającą na celu „skorumpowanie amerykańskiej młodzieży do nihilistycznych, antysystemowych i antyamerykańskich ideologii”. Według byłego agenta, słynne hiphopowe antypolicyjne, anarchistyczne teksty zespołu NWA zostały nawet napisane przez zespół psychologów i propagandystów wojennych wewnątrz CIA. Miały wywołać falę cynizmu wobec władz, promować używanie narkotyków, i upiększać obraz gangsterów w umysłach młodych ludzi, którzy są podatni na wpływy.

CIA pracowało rzekomo z elitą przemysłu muzycznego, aby stworzyć „lejek”, w którym młodzi ludzie byliby indoktrynowani praniem mózgu gangsterskim rapem, wprowadzani w życie przestępcze, a następnie dostarczani do wysoce dochodowego prywatnego systemu więziennego. Aby stworzyć ten „lejek”, CIA wprowadziło właścicieli przemysłu muzycznego do prywatnego przemysłu więziennego.

Niektórzy z elity branży muzycznej są w zmowie z prywatnymi właścicielami więzień. Gangsterska muzyka rapowa, której słuchają młodzi ludzie, ma na celu nie tylko rozrywkę, ale także werbalne i wizualne wspieranie przestępczych zachowań, które spychają młodych ludzi do tych prywatnych więzień.

Powiązania

Ponoć w 2021 r. Core Civic, wcześniej znana jako Corrections Corporation of America, największa nazwa w branży prywatnych więzień, skontaktowała się z 48 stanami, oferując kupno ich więzień. Był jeden warunek zakwalifikowania się do umowy, który był szczególnie dziwny:

Zapewnienie przez partnera agencji, że agencja ma wystarczającą populację więźniów, aby utrzymać 90% obłożenia w okresie obowiązywania umowy.

Homeston pyta:

Jakie środki prawne i etyczne można podjąć, aby zapewnić utrzymanie 90% obłożenia przez cały okres trwania umowy?

Czy to media są odpowiedzialne za wysoki odsetek przestępczości wśród czarnoskórych Amerykanów? Homeston mówi, że np. MTV jest własnością Viacom, a Viacom należy do Vanguard Group Incorporated, największego właściciela Core Civic, czyli firmy będącej właścicielem prywatnych zakładów karnych. Do Vanguard należy również Time Warner. Homeston uważa, że:

Ludzie, którzy są właścicielami mediów i są odpowiedzialni za umieszczenie gangsterskiego rapu w centrum kultury młodzieżowej, to ci sami ludzie, którzy posiadają prywatne więzienia.

Brzmi to na tzw. teorię spiskową, ale w pewnych powiązaniach może być coś na rzeczy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

NewsPunch

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY