Schreiber: Postanowiliśmy dać na Mszę w intencji naszego programu wyborczego [WIDEO]

wideo
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marianna Schreiber

Marianna Schreiber / fot. Twitter

Postanowiliśmy dać na Mszę w intencji naszych poglądów, żeby się w końcu uszczegółowiły, no i się uszczegółowiły - powiedziała Schreiber.

Marianna Schreiber jest żoną Łukasza Schreibera, ministra-członka Rady Ministrów z partii PiS. W kwietniu 2022 roku założyła partię polityczną “Mam Dość 2023”. Partia określała się jako chadecka, liberalno-konserwatywna, feministyczna i proeuropejska (czyt. prounijna).

Pytanie o program

Podczas wywiadu udzielonego dla Przeglądu Sportowego pani Marianna usłyszała od dziennikarza zarzut dotyczący niezdecydowania ze strony partii na określony program:

W ciągu miesiąca trzy razy zmieniliście program. W ciągu miesiąca byliście partią liberalną, potem jednak uznaliście, że socjalizm to jest to, co was interesuje. A także potem chrześcijańska demokracja. Jakbym wyjechał na trzy tygodnie i nie miał dostępu do internetu, i potem na was zagłosował, mogłoby się okazać, że ja głosuję na inną partię, niż myślałem. Że, powiedzmy, wyjechałem 1 lipca na urlop (załóżmy, że wybory są 30 lipca), i jest taka liberalna partia, na kogo zagłosuję. Wracam, a to są socjaliści.

Odpowiedź

Pani Marianna Schreiber odpowiedziała:

Tak nie może być. Dlatego właśnie postanowiliśmy dać na Mszę w intencji naszego programu wyborczego i poglądów, żeby się w końcu uszczegółowiły, no i się uszczegółowiły.

Na ubogiej stronie internetowej partii “Mam Dość 2023” można między innymi przeczytać, że według pani Schreiber najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej nie jest Dekalog, ale Konstytucja.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Przegląd Sportowy

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY