USA: Antifa organizuje obóz letni dla dzieci. Będą się uczyć, jak być anarchistami

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Szkolenie przyszłych barbarzyńców

Szkolenie przyszłych barbarzyńców / fot. Twitter

Obóz obejmie podstawowe techniki aktywistów, takie jak znajdowanie najlepszych miejsc do zamieszek w mieście za pomocą przydatnej mapy.

“Dawno nie mieliśmy tu rozruchów!”

Miasto Portland w stanie Oregon po raz kolejny będzie gospodarzem dorocznego obozu letniego Antify dla aspirujących działaczy politycznych (czyt. chuliganów). Antifa to lewicowa organizacja terrorystyczna. Zgodnie z niedawno wydaną ulotką, tego lata odbędzie się „Obóz letni pączkujących róż: historia stosowanej pedagogiki anarchistycznej”. Będzie on skierowany do dzieci w wieku od 4 do 8 klasy (ok. 9-14 lat).

Anty-wychowanie

Obóz jest sponsorowany przez Anarchist Pedagogies Network (Sieć Pedagogiki Anarchistycznej). Obóz obejmie podstawowe techniki aktywistów, takie jak znajdowanie najlepszych miejsc do zamieszek w mieście za pomocą przydatnej mapy zamieszek. Dzieci otrzymują również kolorowankę z propagandą organizacji promującej mordowanie osób nienarodzonych Black Lives Matter i Black Panther. Na koniec otrzymają książkę o “ziemi tubylczej”, która mówi im, gdzie biali ludzie powinni, a gdzie nie powinni być wpuszczani w stanach Oregon i Waszyngton.

Ale żaden obóz letni nie byłby kompletny bez pieśni i przyśpiewek, w tym przypadku o złu i niesprawiedliwości organów ścigania, kapitalizmu, amerykańskiej polityki i białych ludzi. Fragment jednej z nich głosi (oprócz wyrażeń których zacytować po prostu nie wypada):

Wsadźcie tych zabójczych gliniarzy do więzienia!

Nie ma się więc co dziwić, że gdy jakiś czarnoskóry kryminalista przedawkuje narkotyki, pewne grupy zaczynają niszczyć miasta.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Headline USA

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY