Kanada walczy z “mową nienawiści”. Specjalne broszury dla dzieci

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Facebook

Sfinansowana przez rząd broszura zaleca naganę ucznia, jeśli ten wyrazi troskę o duszę bliźniego wyznającego islam, bądź żyjącego w grzechu sodomskim.

Propaganda

Kanadyjski rząd sfinansował broszurę dla rodziców i nauczycieli o tym, jak uczyć dzieci bycia „antyrasistami” podejrzliwymi wobec kolegów z klasy, którzy wspierają „wolność słowa”. Broszura nazywa się “Confronting and Preventing Hate in Canadian Schools: a Toolkit” czyli “zestaw narzędzi do zapobiegania nienawiści w kanadyjskich szkołach”. Rząd Kanady zapłacił organizacji non-profit 268 400 dolarów kanadyjskich.

Przewodniczący Canadian Anti-Hate Network (“Kanadyjskiej Sieci Przeciwko Nienawiści”) Bernie Farber stwierdził, że:

celem tego bezpłatnego zestawu narzędzi jest pomoc rodzicom, wychowawcom i społeczności w identyfikowaniu i interweniowaniu, gdy młoda osoba jest przygotowywana i rekrutowana przez ruch białej supremacji, zanim będzie za późno. To nie tylko darmowy zestaw narzędzi. Kanadyjska Sieć Przeciwko Nienawiści uruchamia cały program edukacyjny.

Indoktrynacja w duchu tego świata

Chociaż broszura wspomina o antyrasizmie, nie definiuje go. Zaleca nauczycielom naganę ucznia, jeśli ten wyraża troskę o duszę bliźniego wyznającego islam, bądź żyjącego w grzechu sodomskim. Takie dziecko według broszury powinno się informować, że zachowanie jego jest niedopuszczalne i szkodliwe, i wyjaśnić czemu.

Jeśli chodzi o liberalnie pojmowaną wolność słowa, broszura stwierdza:

Grupy promujące nienawiść będą stosować język o wolności słowa i tożsamości kulturowej, aby odciągnąć uwagę od bigoteryjnego charakteru tego, kim są i co robią.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Newsmax

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY