Czarnoskóry pastor broni się przed KKK karabinem AR 15. To spot wyborczy [WIDEO]

wideo
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jerone Davison vs. Ku Klux Klan

Jerone Davison vs. Ku Klux Klan / fot. Twitter

Tweet Davisona ze spotem został podpisany słowami "Make Rifles Great Again". Chodzi o zachowanie legalności AR-15.
  • Pastor Jerone Davison ubiega się o nominację do GOP w 4. Okręgu Kongresowym Arizony.
  • Jego spot wyborczy przedstawia demokratów ubranych w kaptury Ku Klux Klanu, przed którymi pastor broni się za pomocą karabinu AR 15.
  • Od czasu masakry 4 lipca wielu demokratów wzywało do zakazu stosowania broni półautomatycznej w USA.
  • Materiał podkreśla również historię paramasońskiej organizacji KKK.
  • Zobacz też: Rosjanie zniszczyli kolejny magazyn żywności. Abp Szewczuk: “Strategia wyniszczająca Ukrainę”

“Gdy demokraci w strojach KKK przyjdą pod twój dom…”

Czegoś tak bardzo amerykańskiego dawno chyba nie widzieliśmy. Jerone Davison to czarnoskóry pastor i jednocześnie republikański kandydat do Kongresu. Opublikował niedawno w ranach kampanii wyborczej materiał wideo, w którym broni się przed demokratami noszącymi ubrania Ku Klux Klanu. Robi to za pomocą karabinu AR 15. Jak mówi:

Demokraci lubią mówić, że nikt nie potrzebuje AR-15 do samoobrony. Że nikt nie może potrzebować wszystkich 30 naboi. Ale kiedy ten karabin jest jedyną rzeczą stojącą między twoją rodziną a tuzinem wściekłych demokratów w kapturach Klanu, możesz potrzebować tego półautomatu i wszystkich 30 pocisków.

Kontekst nagrania

Tweet Davisona ze spotem został podpisany słowami “Make Rifles Great Again”. Chodzi o zachowanie legalności AR-15. Niedawno 22-latek zabił siedem osób, a dziesiątki zranił za pomocą AR-15 podczas parady czwartego lipca w Highland Park w stanie Illinois. Od tego czasu wielu demokratów wzywało do zakazu stosowania broni półautomatycznej w USA.

Materiał wideo dodatkowo zwraca uwagę na fakt, że paramasońska grupa Ku Klux Klan została założona przez demokratów. Założony w 1865 r. Ku Klux Klan rozprzestrzenił się na prawie wszystkie południowe stany do 1870 r. i stał się narzędziem oporu białego południa wobec polityki odbudowy Partii Republikańskiej. Jej członkowie prowadzili podziemną kampanię zastraszania i przemocy wymierzoną w białych i czarnych przywódców republikańskich.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Lifezette

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY