PiS ma rozwiązanie na brak węgla. “Ludzie będą palić w piecach zbożem”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

W ostatnim czasie do opinii publicznej docierają informację o wysokich cenach za węgiel, a także o planach rządu, aby dystrybutorzy nie sprzedawali więcej jak 3t dla jednego klienta. Ponadto w międzyczasie politycy i rolnicy alarmują o zalegającym w polskich silosach ukraińskim zbożu. Jeden z ważnych polityków Prawa i Sprawiedliwości zajmujący się rolnictwem stwierdził anonimowo, że Polacy będą palili w piecach zbożem.
  • Dziennikarz Radia Nowy Świat Klaudiusz Slezak przekazał opinię jednego z polityków Prawa i Sprawiedliwości.
  • Zdaniem polityka w najbliższym czasie Polacy będą palić zbożem, a nie węglem.
  • Obecnie za tonę węgla należy płacić w okolicach 3 tys. zł, a za tonę zboża 1 tys. zł.
  • Warto podkreślić, że skandaliczna wypowiedź ważnego polityka obozu rządzącego nakłada się z regulacją dystrybucji węgla oraz zalegającym w Polsce ukraińskim zbożem.
  • Zobacz także: Boris Johnson rezygnuje ze stanowiska. “Wola Partii Konserwatywnej jest jasna”

Ludzie będą palić w piecach zbożem – powiedział mi ważny polityk PiS, związany z rolnictwem. Ze względów moralnych to straszne (głód na świecie), ale ekonomia jest nieubłagana. Tona zboża < 1000 zł, węgla >3000 zł. Piece na ekogroszek “biorą” zboże. Najlepiej pali się owies

– zastanawiał się dziennikarz Klaudiusz Slezak z Radia Nowy Świat.

Sekretarz Mediów Narodowych Paweł Kubala w komentarzach pod bulwersującym opinię publiczną wpisie, gdzie zacytowano polityka Prawa i Sprawiedliwości zamieścił scenę z jednego odcinka z kultowego serialu Plebania. Tam popularny aktor, znany najbardziej z odgrywania w serialu “Ranczo” postaci Solejuka tłumaczył serialowemu proboszczowi, że jest zmuszony do palenia w piecu żyta, gdyż nikt go nie skupuję, a mężczyzny nie stać na opał. Sytuacja niestety staje się coraz bliższa rzeczywistości.

Jakie to jest obrzydliwe. Moi dziadkowie cierpieli głód podczas wojny i po jej zakończeniu. Są nadal w Polsce ludzie, którym brakuje na stole, bo jest dylemat co kupić

– skomentował jeden z użytkowników Twittera.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

medianarodowe.com, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY