Starcie z nielegalnym imigrantem. Paryski policjant ze złamanym nosem [+WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Nieudolność paryskiej policji?

Nieudolne zatrzymanie francuskiej policji na nielegalnym imigrancie / Fot. Twitter

W jednym z paryskich dworców kolejowych doszło we wtorek do niezwykłych scen. Dwójka policjantów próbowała usunąć z stamtąd jednego z nielegalnych imigrantów pochodzenia nigeryjskiego. Doszło do szarpaniny, podczas której policjant otrzymał cios w nos.
  • Polski publicysta mieszkający we Francji Adam Gwiazda opublikował nagranie z próby zatrzymania nielegalnego imigranta.
  • Dwójka paryskich policjantów w sposób nieudolny, chciała usunąć bezdomnego imigranta z Nigerii koczującego na dworcu Gare de Lyon.
  • Jeden z funkcjonariuszy doznał nawet złamania nosa oraz kilku zadrapań.
  • Jak zauważył publicysta, grupa ludzi krytykowała policjantów.
  • Zobacz także: Kałużny: Poza antyPiSem Platforma nie ma żadnego programu [NASZ WYWIAD]

Adam Gwiazda poinformował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że na paryskim dworcu Gare de Lyon doszło do nieprzyjemnych scen. Dwójka policjantów próbowała usunąć z dworca nielegalnego imigranta z Nigerii, który od dłuższego czasu zamieszkał w tych okolicach.

Podczas próby usunięcia z dworca Gare de Lyon, dziś o 10.15, Ahmed I., nielegalny imigrant z Nigerii stawiał opór. Jeden z policjantów trafił do szpitala ze złamanym nosem i podrapaniami. Gapie w 100% anty-policja. Przechodzę tamtędy kilka razy w tygodniu

Bezdomny i młody imigrant stawiał opór, nie chcąc najwyraźniej opuszczać dworca. Jeden z policjantów został trafiony w nos. Trafił on do szpitala, gdzie stwierdzono złamanie, a na jego ciele pojawiło się kilka zadrapań.

Publicysta zauważył, że zebrany tłum ludzi mocno atakował werbalnie policję sprzeciwiając się wyprowadzeniu bezdomnego.

Warto również zauważyć, że francuska policja okazuje się całkowicie bezradna, gdy ma dokonać zatrzymania na nielegalnym imigrancie z kraju afrykańskiego. Jednak jeśli na ulice Paryża wychodzą obywatele, aby zaprotestować wyrażając swój sprzeciw wobec szkodliwych działań rządu, to natychmiast można zauważyć wyraźną dysproporcję sił. Wówczas francuska policja posyła wyszkolone i brutalne jednostki.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com, medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY